28. novembar 2019. 10:30 Sport Pirot Plus Online

Razvojna liga Jug

3.kolo

Jedinstvo 2014 – Jagodina 3:1 ( 1:1)

ŽFK Jedinstvo 2014: Spasić, Vidanović, Pejčić, Đorđević, Minčić, Nina, Đorđev, Milev, Ivanov, Džunić, Ignjatović.
U odloženom meču trećeg kola, koji je po rasporedu trebao da se odigra 31. avgusta, prošle subote na pomoćnom terenu Gradskog stadiona, devojčice Jedinstva su savladale Jagodinu sa 3:1. Prvo poluvreme je proteklo u ravnopravnoj igri. Gošće su povele sa 1:0, da bi Lara Ivanov pre polaska na odmor, izjednačila rezultat. U nastavku, naše igračice krenule su u napad i stvorile nekoliko povoljnih prilika, pred golom protivnika. Tada su Danijela Ignjatović i Natalija Đorđev postigle još dva pogotka, i donele šestu jesenju pobedu Jedinstvu.
Pred desetak gledalaca, vrlo dobro je sudila Anđela Velev. Ovom utakmicom, pionirke Jedinstva završile su jesenji deo prvenstva na devetom mestu Razvojne lige – Jug. Prolećna sezona počinje u martu, 2020. godine.

*Tekst i foto: Sloba Jovanović