VAŠA PISMA: Kvar na vodovodnoj cevi u Sedmoj ulici

22. jun 2026. 09:37 Društvo Pirot Plus Online

Naša sugrađanka poslala je poruku redakciji:

Kvar na vodobodnoj cevi u Sedmoj ulici (valjda, haotično je sa nazivima), iz Vodovoda i posle bezbroj poziva poslednjih par dana ne šalju nikakvu ekipu. Ovako izgleda Četvrta ulica. Možda ako se objavi kod Vas na portalu neko i počne da radi posao za koji je (pre) plaćen. Hvala, pozdrav!

* B.J.