Slike koje govore! Lepo, lepše – Kej! Vidimo se!
Ovih dana, vikend, ponedeljak, utorak, nastojao sam da budem "redovan na stazi". Došlo vreme da se "hoda za zdravlje"! Lekari savetuju da tako "uništavate" stres, da pobegnete od briga, da u zelenilu Keja ili na bilo kom drugom mestu, pronađete duševni mir i povećate broj "koraka"! Uz to, "pašće" valjda i po neko kilo!!!
Gledam kako su mnogi za nama počeli da šetaju kameru, da vam pokazuju Kej, Nišavu, okolinu. Dobro je, treba slediti sve što je dobro! Imao od koga da se uči!
Ovo nisu fotografije za razglednice ili "zgledžos"! Svaka je priča za sebe i nemo govori, ima svoju poruku.
Evo, šetajte sada ovako, a popodne svi na stazu. Kej nas čeka !



_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)
-1_0_1280x1280.jpg)

-1_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)

_0_1280x1280.jpg)


_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)









-
07. jun 2026. 12:13 Za nas nostalgičare, za nas zaljubljene doveka u Kej, Nišavu i Sarlah, ovo je važna vest ovih dana – procvetale su lipe na Keju.Juče oko 11 sati šetao sam, po običaju, svojom ... -
01. jun 2026. 13:07 Ha, "iskočiću" malo iz teme na početku! Mada je sve život i sve je u ovom vremenu postalo – tema. "Kamera" neće da se ljuti, sve je za čoveka.E sada, ko kako shvata taj život i ko je ... -
28. maj 2026. 10:04 Primer prvi:Srela me jutros moja drugarica još iz mlađih dana. Stanuje u zgradama u Predraga Boškovića. Znate ono kada su stanari negodovali, tražili više zelenila, manje asfalta,... -
25. maj 2026. 13:00 Juče je bila nedelja. Molio sam se za sunčano jutro, pokušavajući da produžim život udišući proleće i tople zrake.Bilo je tako i juče, mada je najavljeno da će tamo, sa Stare planine, ...







