Kvar u Ulici vojvode Stepe. Voda se širi okolnim ulicama. Prekid u snabdevanju! Radnici rade!
Radnici Vodovoda i kanalizacije su pored parka u Ulici vojvode Stepe popravljali kvar. U medjuvremenu, ekipa se vratila u bazu,nešto se dogodilo i ogromna količina vode krenula je na ulicu. Stanari preko pita javili su se .
Posle nekoliko minuta ekipa Vodovoda ponovo se pojavila. Odmah je dat nalog da se voda isključi, kako bi se ogromna količina vode koja kulja, zaustavila i nastavili radovi.
Od 14h ovaj kraj do daljeg neće imati vode !


_0_1280x1280.jpg)
_0_1280x1280.jpg)
-
16. jun 2026. 13:52 Gradonačelnik Vladan Vasić danas je obišao radove na dogradnji Regionalne sanitarne deponije Pirot.Kako je Vasić ovom prilikom rekao, trenutno telo deponije u funkciji je od januara 2013. ... -
15. jun 2026. 12:08 U selu Vranište ovog vikenda okupio se veliki broj ljudi. Povod je za njih veoma značajan, uređeno je dvorište crkve, izgrađen letnjikovac, postavljena česma i dovedena voda do crkve.... -
15. jun 2026. 12:03 Šetam ja tako u subotu, prošlu, datum divan – 13. jun. Uvek tačno vreme oko podneva. Zamirisao Kej, pređem pešaški most i odlučim da, iako je "opeklo", siđem i, ... -
15. jun 2026. 09:54 Pre nekoliko dana stigao nam je mejl koji su poslali stanari u zgradi 1 u Svetozara Markovića.Stanari su zahtevali da se njihova imena ne pojavljuju. Poštujući njihovo pravo, a s obzirom da je ...







