"Pirotski Nole" ponovo osvojio Turnir!
Uroš Jović,član teniskog kluba Pirot, jedan od najboljih mladih tenisera u Srbiji, još jednom je pokazao svoje vrednosti. Naš teniser je na Otvorenom prvenstvu , održanom u Nišu, u konkurenciji dečaka do 14 godina , osvojio prvo mesto. Pirotski šampion bio je ubedljivo najbolji, osvojivši prvo mesto bez izgubljenog seta.
Jović je pobedio dečake iz Skoplja, Požarevca i Niša . U finalu je savladao dve godine starijeg protivnika iz Beograda rezultatom 2: 0 u setovima.
Jovica Jovaniović, trener našeg šampiona, kaže da je i ovaj Turnir potvrda da je ,,pirotski Nole,, neprikosnoven i u dve godine starijoj konkurenciji.
- Na turniru je učestvovalo 26 dečaka iz Srbije i Makedonije. Konkurencija je bila veiomaka . U ovom uzratsu ima veoma dobrih tenisera. Uroš ima 12 godina I bez obzira što je igra sa nešto starijima od sebe, bio je apsultno nadmoćniji, kaže Jovanović .
Takmičenje je održano na terenima Teniskog kluba Mediana
-
18. nov 2025. 10:58 S obzirom na potpunu zatvorenost, nedostatak bilo kakve saradnje, i pored naših nastojanja, o radu mlađih selekcija i rezultatima ne znamo apsolutno ništa. Nekako smo insistirali ... -
18. nov 2025. 09:42 Prethodnog vikenda u Nišu održan je 15. Gimnastiks kup, takmičenje u ritmičkoj gimnastici. Članice kluba "Una 010" ostvarile su sledeće rezultate:A program:2009. Dunja Stamenović 1. ... -
17. nov 2025. 12:08 Zona istok, 14. kolo"Šareno" kolo! Balkanski je poražen u Knjaževcu u derbiju koji je odlučio o jesenjem prvaku! Tanasko Rajić je, očekivano, savladao Gnjilan. Neprijatno su iznenadili ... -
17. nov 2025. 10:45 Proteklog vikenda u Sofiji u Bugarskoj održan je jedanaesti međunarodni turnir “Lokomotiva” u organizaciji istoimenog džudo kluba.Drugog dana takmičenja, u nedelju 16. novembra na borili&...
 (1)_page-0001.jpg)






