GK "Soko 2011" poziva na vežbanje na otvorenom u okviru Pirotskog leta
U periodu od 3. do 6. avgusta Gimnastički klub "Soko 2011" Pirot u okviru Pirotskog sportskog kulturnog leta u sredu od 18 časova poziva devojčice i dečake svih uzrasta od 3 do 18 godina da na terenu kod Hale Kej učestvuju u gimnastičkom vežbanju. Treninzi će se sprovoditi iz dana u dan od 18 časova u istom terminu gde će deca imati prilike da upoznaju osnove sportske gimnastike uz mnoštvo sprava i rekvizita. Ovaj vid programa se sprovodi 4. put za redom gde je uvek prisutno veliko interesovanje dece i njihovih roditelja. Zastupljenost sprovođenja fizičkog vežbanja biće isključivo na otvorenom tokom celog avgusta u večernjim satima na terenima kod Hale Kej. Od 2.avgusta klub kreće sa radom gde ujedno i kreću pripreme za drugi deo takmičarske sezone.
-
24. jun 2026. 22:22 Četrdesetoro džudista pirotskog kluba „Ipon“ boravilo je na trening kampu u planinarskom domu u selu Dojkinci. Najmlađi članovi, uzrasta od 5 do 12 godina, uživali su u treninzima, zabavi ... -
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ...







