Gimnastičari spremni za nova takmičenja
GK Soko 2011 ovog vikenda počinje takmičarsku sezonu i borbu za finala u svim programima koje takmiči. U subotu 2.novembra na drugom kolu Pionirske gimnastičke lige Srbije u Novom Sadu nastupa 4 gimnastičara u A programu Nikola Lazarević, Mihajlo Milošević, Aleksa Antić i Vasilije Igić i 3 gimnastičara u B programu Lazar Petrović, Aleksa Kop,Uroš Ivanković. Trener Stevan Stefanović kaže da će ovom prilikom pokušati da ponove rezultate s proleća i izbore finala u višeboju i finale po spravama.
U nedelju 3.novembra u II kolu C programa za dečake nastupiće 26 gimnastičara u različitim kategorijama gde će pokušati da što više njih izbori plasman na državnom takmičenju koje će biti održano sledeće nedelje u Kostolcu. Devojčice nastupaju 16. novembra.
-
10. jun 2026. 13:48 U Velikoj sali Grada Pirota danas su nagrađeni najuspešniji učenici sportisti u školskoj 2025/26. godini.Pre uručenja priznanja, Miloš Vučić iz Saveza za školski sport ... -
09. jun 2026. 10:15 Gradska liga Pirot, 17. koloSetite se šta sam rekao u prošloj najavi – da je sve moguće. I tako se dogodilo. Dve najbolje ekipe u Ligi, bar po plasmanu, poražene su. Rongo siti je ... -
08. jun 2026. 10:53 Zona IstokPlej-of, 5. koloKonačno i to je gotovo. Jednom smo na Portalu Timočanin proglasili prvakom, hajde sada još jednom. Po završetku prvenstva, odigrano je još pet utakmica ... -
08. jun 2026. 10:34 Proteklog vikenda Džudo klub „Ipon“ organizovao je turnir na otvorenom za polaznike džudo školice. Takmičenje je održano u parku tvrđave Kale. Učestvovalo je oko stotinu džudista, ...







