Tehnička i Ekonomska škola popunile sva mesta u prvom krugu''VIDEO''
U Tehničkoj školi prvi dan upisa prolazi regularno, žalbi nema, a prema broju bodova upisanih učenika konkurencija je bila izuzetno dobra. Direktor, Aca Božić, zadovoljan je upisom i novom generacijom, a mesta za drugi upisni rok, nažalost, nema.
Prema izjavama upisanih gotovo svi su upisali željene smerove i zadovoljni su postignutim.
I u Ekonomskoj školi situacija je slična. Marjan Ćirić, direktor, rekao je da nije ostalo slobodnih mesta za drugi upisni rok i da su ove godine, prema nalogu Ministarstva prosvete, upisali 4 odeljenja četvorogodišnja.
Kako su nam deca rekla prilikom upisa većinom su upisali smer koji je na njihovoj listi želja bio prvi.
-
13. jun 2026. 12:58 Fond Invocatio u saradnji sa Fondaciojom Laza Kostić realizovao je projekat “Pirot za London”, nagradni konkurs za učenike srednjih škola u Pirotu. Tokom projekta organizovane su ... -
12. jun 2026. 20:04 Večeras slave maturanti Tehničke škole Pirot. Još jedna sjajna generacija završila je značajnu etapu u svom životu. Tradicionalno, maturanti su se okupili u centru grada. ... -
12. jun 2026. 09:13 Zakon o veštačkoj inteligenciji predstavlja važan korak ka uspostavljanju pravne sigurnosti u jednoj od najbrže rastućih oblasti savremene ekonomije, ali je ključno da istovremeno zaš... -
11. jun 2026. 13:04 Ovih dana našoj redakciji obratila se Biljana Marčeta sa pričom koja bi, kako se navodi u mejlu, mogla da bude zanimljiva čitaocima jer na poseban način spaja porodično sećanje, lokalnu ...






 (Large)_0_512x512.jpg)
