Rukometašice Pirota u pauzi prvenstva igraju utakmice za Kup Srbije. U četvrtak, 14. decembra dolazi Žitoradja!
Rukometašice Pirota u dosadašnjem toku prvenstva , kao debitanti ostvarile su zavidan plasman u jakoj konkurenciji. Do kraja prvog dela prvenstva, prema rečima Marije Ilić, predsednice Kluba, igraće se još dve utakmice. To je odloženi deo prvenstva zbog nastupa naše reprezentacije na Svetskom prvenstvu .
U medjuvremenu odredjeni su termini odigravanja Kup utakmica. U četvrt finalu finale Kupa, grupa Istok, naš tim igra u četvrtak 14. decembra sa ekipom Žitoradje. Utakmica se igra od 20h u Hali Kej.
Utakmicu 11.kola iz prvog dela prvenstva rukometašice Pirota igraće u Kučevu , 9. februara.
Prolećni deo prvenstva počeće krajem februara ili početkom marta!
-
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ... -
19. jun 2026. 23:11 Od 18. do 21. juna u Sarajevo održan je međunarodni bokserski turnir „Olimpijske nade”, na kojem je učestvovalo 19 država iz Evrope i sveta. Bokserski klub Pirgos i reprezentaciju Srbije ...







