Omladinski kulturni centar u aneksu Hale Kej
U petak, 7. septembra sa početkom u 19 časova u aneksu Sportske hale Kej biće svečano otvoren Omladinski kulturni centar koji se realizuje u okviru projekta “Kultura zauvek”. Projekat je Kancelariji za mlade, u saradnji sa Udruženjem gradjana Osveženje, odobren preko Švajacarske kancelarije za saradnju sa Srbijom i vredi oko 1,4 miliona dinara.
- Ovim projektom udruženja mladih, udruženja za mlade i neformalne grupe moći će da u ovom prostoru organizuju sastanke, izložbe, koncerte, projekcije nekomercijalnih filmova čime će mladi kvalitetnije provoditi svoje slobodno vreme. Sve to sa ciljem stvaranja programa koji će upotpuniti kulturni život mladih u gradu, kaže Miloš Colić, šef Kancelarije za mlade.
Colić napominje da će biti otvaren konkurs koji će biti stalno dostupan za sve programe u Omladinskom kulturnom centru.
-
13. jun 2026. 12:58 Fond Invocatio u saradnji sa Fondaciojom Laza Kostić realizovao je projekat “Pirot za London”, nagradni konkurs za učenike srednjih škola u Pirotu. Tokom projekta organizovane su ... -
12. jun 2026. 20:04 Večeras slave maturanti Tehničke škole Pirot. Još jedna sjajna generacija završila je značajnu etapu u svom životu. Tradicionalno, maturanti su se okupili u centru grada. ... -
12. jun 2026. 09:13 Zakon o veštačkoj inteligenciji predstavlja važan korak ka uspostavljanju pravne sigurnosti u jednoj od najbrže rastućih oblasti savremene ekonomije, ali je ključno da istovremeno zaš... -
11. jun 2026. 13:04 Ovih dana našoj redakciji obratila se Biljana Marčeta sa pričom koja bi, kako se navodi u mejlu, mogla da bude zanimljiva čitaocima jer na poseban način spaja porodično sećanje, lokalnu ...






 (Large)_0_512x512.jpg)
