Nedimoviću, prekini prvenstvo Srpske lige Istok i proglasi pobednika! Oteraj sudiju Zlatanovića iz fudbala! Sramota u Prahovu!

04. novembar 2023. 16:23 Sport Pirot Plus Online

Srpska liga Istok

13. kolo

Prahovo: Dunav - Radnički 2:1 (1:1)

Radnički: Lešnjak, Stojanov, Antić, A. Petrović (Mitov), Ristić (Bogdanović), Petrov, Adžibaba, Kamenović, Colić (Davidović), Dušanić, N. Petrović;

Rezerve: Marković, Mitov, Dojkić, Davidović, Bogdanović, Mančić;

Žuti kartoni: Radnički - Petrov, Adžibaba, Colić, Dušanić i golman Marković.

Crveni kartoni: Radnički - N. Petrov u 58. minutu i N. Adžibaba u 70. minutu, N. Mančić i Goran Lazarević, trener Radničkog.

Strelci: 0:1 Đorđe Colić 29. min. 1:1 Jemović 38. min. i 2:1 Dedijer 71. min. (jedanaesterac)

Sudije: Danijel Zlatanović (Ćuprija), Stefan Kalezić (Paraćin), Nikola Stojanović (Ćuprija), Stefan Milošević (Jagodina);

Delegat: Nebojša Milićević (Svrljig);

Kontrolor: Aleksandar Milenković (Leskovac);

Fudbalsko nasilje se nastavlja. Dobro poznati Danijel Zlatanović iz Ćuprije, kome ovo nije prvi put, osramotio je sudijsku profesiju i još jednom priredio "masakr" nad fudbalerima Radničkog.

Ovaj sudija primenio je silu u drugom poluvremenu i isključio najpre Gorana Lazarevića, trenera, a potom Nenada Adžibabu, Nemanju Petrova i Nemanju Mančića.

Da bi završio egzekuciju i, verujemo, nečije naloge, dosudio je u 75. minutu penal za Dunav i rešio utakmicu.

Gospodine Nedimoviću, zaustavite sramotu, prekinite prvenstvo Srpske lige Istok i tamo u centru Kruševca kada to niste uradili prošle sezone u Leskovcu, spasite fudbal i uradite sada.

Gospodine Bratislave Ćiriću, ukoliko vaš Upravni odbor još večeras ne sazove vanrednu sednicu i ne uputi pismo Komisiji za hitna pitanja FSS i Banetu Nedimoviću i navede sve štete koje su nanete Radničkom, tom istom Upravnom odboru Kluba podnesite ostavku i zatražite VANREDNU SKUPŠTINU FK RADNIČKI.