Igo Afetuš i kvartet Uglješe Novakovića nastupili u Pirotu
U sali Doma kulture sinoć je održan koncert u okviru turneje Le Tour de Sax”. Ovaj koncert organizovao je Dom kulture u saradnji sa Francuskim institutom u Srbiji, Societe Generale Srbija i Belgrade Saxperience festival.
Uglješa Novaković koji je sinoć nastupio sa svojim kvartetom kaže da će se predstaviti svojim autorskim kompozicijama i kompozicijama kolege iz Francuske Igoa Afetuša, gosta na koncertu.
Ova turneja obuhvata koncerte u deset gradova u Srbiji. Pirot je četvrti grad u kome su nastupili.
-
04. jun 2026. 18:04 U dvorištu Muzeja Ponišavlja danas je otvorena izložba fotografija pristiglih tokom Konkursa (Ne)briga o kulturnom nasleđu 2026. Tradicionalno, tema konkursa usmerena je na ... -
04. jun 2026. 11:00 U petak, 05. juna 2026. godine od 19.00 sati u organizaciji Doma kulture Pirot u maloj sali Narodne biblioteke Pirot ordržaće se promocija knjige „Slano i ljuto“ – dva veka sprskog ... -
03. jun 2026. 10:39 Sinoć je u Galeriji "Čedomir Krstić" otvorena izložba slika Slobodana Sotirova.Sotirov je živeo i aktivno stvarao u Srbiji. Imao je preko 50 samostalnih i učestvovao na preko 100 kolektivnih izložbi ... -
03. jun 2026. 09:54 U godini velikog jubileja, kada Istorijski arhiv obeležava 70 godina od osnivanja, kreativni tim naše ustanove je započeo objavljivanje kapitalne edicije "Vukovaca", koju je decenijama predano ...







