Fanovi uživalu u nastupu legendarne grupe Hladno pivo
Ljubitelji pank-rok muzike sinoć su imali priliku da uživaju u koncertu legendarne hrvatske grupe Hladno pivo.





Koncert je odžan u okviru manifestacije Pirotsko leto, u organizaciji Doma kulture. Takodje ovo je bio jedan od koncerata ove grupe u okviru turneje kojom obeležavaju 30 godina od postojanja benda.
Pre početka koncerta Mile Kekin, frontmen grupe sa ostatkom benda razgovarao je sa novinarima. Tom prilikom bilo je reči o njihovim počecima, o svime što ih pokreće, o idejama, ali i o radu na novom albumu.
Tokom koncerta proveli su nas kroz svoju 30 godina dugu karijeru i pokazali da im ni energija, ni kreativnost ne manjkaju, a prepun Stadion omladine, publike različitih godina, pokazala je da im pored starih, ne manjkaju ni novi fanovi.




-
12. jun 2026. 09:02 U Velikoj sali Doma kulture Pirot sinoć je održan godišnji revijalni koncert Kulturno umetničkog društva "Dukat". Nastupile su sve grupe, vokalni solisti društva, a predstavila ... -
10. jun 2026. 11:01 Uspešno je završena još jedna ”Čitalačka značka”, koju organizuje Narodna biblioteka Pirot pod pokroviteljstvom Grada Pirota.Na manifestaciji, koja je ove godine ... -
10. jun 2026. 10:54 U sali Doma kulture Pirot sinoć je održan godišnji koncert Muzičke škole “Dr Dragutin Gostuški”.Nastupilo je preko 80 dece u horu mlađih učenika, horu starijih ... -
10. jun 2026. 09:52 U pirotskoj galeriji u petak, 12. juna biće otvarena izložba slika Čedomira Krstića, iz kolekcije porodice Miomira Nikolića.Izložbu će otvoriti Anita Krstić Fornaro, ćerka Čedomira Krstića.Na izložbi ...







