"Dvojka" Senjaka za jesenju titulu

13. novembar 2019. 07:00 Sport Pirot Plus Online

Okružna liga

11.kolo

Senjak je krunisao dobre jesenje igre i rezultate sa "dvojkom“ u mreži Sloge, i zasluženo će prezimeti na liderskoj poziciji . U poslednjem meču, odigranom na pomoćnom terenu Gradskog stadiona, Sloga je bila pravi rival za nadigravanje.
Ipak, Nemanja Manić u 53. minutu volejom sa više od dvadeset metara, i golgeter lige Miša Nikolić sa sedamnaestim pogotkom, dva minuta pre kraja utakmice, stavili su pečat na jesenju sezonu, koja je za njihove drugove bila više nego uspešna.
Pravi derbi u 11. kolu odigran je u Gnjilanu, gde je Željuša počela sa sedmoricom igrača, kasnije se kompletirala, i na kraju podelila bodove sa domaćinom. Oba protivnika će i u prolećnom delu,početkom aprila naredne godine, i dalje biti u konkurenciji sa vodećim Senjakom za prvo mesto.
Na začelju, ostali su Padež sa pet i Zadrugar sa osam bodova, kome su tokom jesenje trke oduzeta tri boda.

Jedanaesto (poslednje kolo): Vladimir Durković – Napredak 0:3 ( PFF), Gnjilan – Željuša 1:1, Senjak – Sloga 2:0, Dragoš – Spartak 6:2, Zadrugar – Zvezda 5:1, Mladost – Padež 4:0.
*Tekst i foto: Sloba Jovanović