Aktuelno - Ivana Kostadinović, direktorka Gimnazije Pirot

O svim aktuelnostima, projektima i planovima u ralizaciji nastave u pirotskoj Gimnaziji, za rubriku Aktuelno, govorila je Ivana Kostadinović, direktorka škole.
Ona je izmedju ostalog najavila manifestaciju "Noć istraživača" koja se po četvrti put organizuje u Pirotu, a ima za cilj promociju nauke na jednostavan i zabavan način. Manifestacija biće održana sutra, 30.septembra na platou ispred Doma Кulture i na prostoru pirotske tvrđave, u periodu od 17-22h.
Direktorka Kostadinović govorila je i o konstantnom usavršavanju nastave, kroz nabavku različite opreme u okviru donacija, ali i o budućem, planiranom uredjenju škole.
Po prekograničnoj saradnja sa školama u okviru bilingvalnog programa, naša Gimnazija je prepoznatljiva već godinama, pa je direktorka najavila i različite aktivnosti koje će biti realizovane u tom smislu.
Foto, video, montaža: Stefan Ćirić