Zvezda najveći favorit za prvo mesto. Durković i Spartak spremni na iznenađenje!

01. jun 2021. 11:01 Sport Pirot Plus Online

Finiš prvenstva Okružne lige. Blačani imaju dve utakmice manje i najveće šanse za prvo mesto. Spartak se primakao, pobedom nad Držincima. Durković nastavio ubedljivo seriju pobeda. Narednog vikenda igra se derbi Spartak – Zvezda. Da li je  prvak poznat? Sačekajmo!

Pirotska okružna liga, 20.kolo

Pobeda (Držina) - Spartak (Pirot)   2:4

Mesto: Držina

Stadion: Bas

Pobeda : M.Antić, N.Mišić, D.Kostić, M.Lazarević, B.Džunić, N.Mančevič, I.Rančić, N.Adamović, B.Veljković, A.Kostić, D.Alić

Spartak: I.Lilić (Ž.Jovanović), A.Živić, B.Božilović, N.Mančev, M.Živković, M.Stoičev(M.Živić), N.Stojić(N.Jonić), N.Jonić, P.Pešić(D.Manić), M.Mitić(V.Durmišević), S.Džunić

Igrač utakmice: Ninoslav Jonić (Spartak)

Domaćin bez osam standardnih prvotimaca nije mogao više protiv silno motivisanih gostiju iz Prčevca. U 44. minutu Spartak je poveo sa 4:0 i svi na stadionu su mislili da se ekipi domaćina sprema najubedljiviji poraz u debitanskoj sezoni u Okružnoj ligi.

Međutim drugo poluvreme pripada ekipi Pobede.  U 60. minutu vođstvo gostiju biva prepolovljeno.

Domaćin je mogao da postigne još neki pogodak, ali rezultat se do kraja utakmice nije menjao. Na kraju zaslužena pobeda gostiju. Treba pohvaliti i glavnog sudiju na meču koji je sasvim solidno obavio svoj deo posla.

................................................................................................

Sloga – Gnjilan 1:3 ( 1:1)

Sloga : Todić, Pejčić, Andjelković, Antić, Lz. Dončić, Golubović, Lk.Dončić, Djordjević, Mančić, Vlatković

Gnjilan: Miljanić, Stanković, Cvetković, Dimitrov, Živković, Marković, Igić, Djordjević, Radenković, Tošić,  Jordanov.

Strelaci: Golubović za domaćina,  Dimitroiv dva i Tošić za Gnjilan