Završena druga smena škole skijanja SK "Midžor" na Pamporovu
Na planini Pamporovo uspešno je realizovana druga smena škole skijanja u organizaciji Ski kluba Midžor, u periodu od 11. do 18. januara.
Ova smena ostaće upamćena kao najbrojnija do sada, jer je zabeležen najveći broj dece od postojanja kampa, što predstavlja značajan uspeh i potvrdu kvalitetnog rada i poverenja roditelja u organizaciju škole skijanja SK Midžor.

Kroz školu skijanja tokom druge smene prošlo je ukupno 212 učesnika, sa kojima je radilo 23 licencirana ski instruktora, kao i jedan instruktor borda.

Rad je bio organizovan u manjim, nivelisanim grupama, uz poseban akcenat na bezbednost, pravilnu tehniku i postepeno usavršavanje znanja.



Zahvaljujući dobrim vremenskim uslovima, odlično pripremljenim stazama i dobroj organizaciji, svi polaznici ostvarili su vidan napredak, a druga smena škole skijanja protekla je u izuzetno pozitivnoj atmosferi.


Ski klub Midžor nastavlja sa svojim aktivnostima i u narednim terminima, sa ciljem daljeg razvoja skijanja i omasovljavanja zimskih sportova među decom i mladima.
* SK Midžor
-
26. maj 2026. 12:26 Gradska liga Pirot, 15. koloKakvo je to kolo bilo! Premašena je brojka od 30 golova na četiri utakmice. Samo na meču pored Kasarne bilo je 12 golova. Durković je namučio prvoplasiranog.I u ... -
26. maj 2026. 12:23 "Teško" kolo za mlađe selekcije Radničkog. Jesu svi poraženi, ali, igrali su protiv ekipa koje su u vrhu. Omladinci Saše Mitića su među retkim ekipama koje su Trajalu dali gol i ... -
25. maj 2026. 11:56 Mnogo smo očekivali. Da li smo i koliko imali pravo da budemo optimisti? Naravno, radi se o našem timu, o uloženom trudu kroz prvenstvo i ovaj baraž. Hala se polako punila, nismo ... -
Zona Istok: Timočanin se vraća u Srpsku ligu, Gnjilan u Okružnu. Čestitke za timove iz našeg Okruga!
25. maj 2026. 11:08 Zona IstokPlej-of, 3. koloKonačno je završeno - Timočanin je zasluženo osvojio prvo mesto. Čestitke Knjaževčanima za povratak u Srpsku ligu.Ne treba, međutim, zaboraviti ni Balkanski. ...







