Vuk Manić, ima samo devet godina i već je državni prvak u ashihariju i tekvondou! Osvajač je mnogih medalja, a uskoro će učestvovati na Evroazijskom kupu!
Pirotskoj sportskoj javnosti malo je poznat , a već je državni prvak u ashihari sportu. Vuk Manić ima samo devet godina, učenik je osnovne škole Sveti Sava i ubedljivo najbolji u Srbiji u ovom sportu. Pored ashiharija, Vuk trenira i osvaja titule i u tekvondou. Do sada je na brojnim takmičenjima osvojio dvadesetak medalja.



Vuk Manić će učestvovati na Evroazijskom kupu koji se od 27. do 29. aprila održava u Budimpešti. Vuk će biti jedini predstavnik Srbije u ovoj konkurenciji.
Pre odlaska u Budimpeštu, Vuk je pravo iz škole, došao sa tatom u naš Studio. Otresit dečkić, izuzetno simpatičan, siguran u sebe, kaže da će jednog dana biti prvak Evrope. Vuče , srećno! Samo napred, korak po korak!
Vuk je obećao da će doći kod nas kada se vrati iz Budimpešte. Veruje da će ponovo osvojiti medalju!




-
27. jul 2026. 10:45 Negde pred ponoć, Gaga, Dule, Džoni i Aleksa F. osvojili su još jednu titulu najboljeg na prestižnom Turniru FIBA 3x3, državno prvenstvo.Sve je počelo tačno u 12h na visokoj temperaturi ,... -
27. jul 2026. 00:31 Pirot 3x3 završio je pobedničku seriju u finalu FIBA 3x3 Turnira za prvenstvo države pobedom 21:17 nad veoma dobrom ekipom Radničkog iz Kragujevca.Bila je to peta ubedljiva pobeda na Turniru. ... -
26. jul 2026. 18:04 Trening utakmica broj 2Stadion Dragan Nikolić, nedelja, 26. jul od 17:30Pirot: Radnički - Timočanin (Knjaževac) 2:0Radnički: Vasić, Ilić, D. Rančić, Stojanović, Gajić, Ivanov, Ristov, Luka Petrović (... -
26. jul 2026. 17:31 Polufinala su opravdala očekivanja! I pored hladnog vremena, svi posetioci uživali su u dobrom i kvalitetnom fudbalu.Postignuti su sledeći rezultati:Najviše golova palo je u najmlađoj ...







