Uspela poslednja provera odbojkašica pred početak prvenstva

06. oktobar 2025. 12:24 Sport Pirot Plus Online

Odbojkašice ŽOK Pirota u subotu uspešno su završile pripreme za novu sezonu pobedom nad ekipom OK Millenium na domaćem terenu. U prijateljskom susretu koji je poslužio kao generalna proba pred početak prvenstva, Pirot je slavio ubedljivo – 4:1 u setovima.

Domaće igračice prikazale su siguran prijem i dobru igru u napadu, a tokom svih pet setova pokazale su da su spremne za izazove koji ih očekuju u novoj sezoni.

Pripremni period je završen bez problema, a tim je ušao u završnu fazu uigravanja. Sve je proteklo u najboljem redu, što je odličan znak pred početak takmičenja.

Za vikend počinje novo prvenstvo Druge lige Istok, a naše odbojkašice u prvom kolu putuju u Bor, gde će odmeriti snage sa ekipom OK Volejbor tim.

ŽOK Pirot: Jovana Veljković, Dunja Ćirić, Maša Stanković, Branka Petrović, Mila Mladenović, Kristina Veličković, Janja Kostić, Danica Mladenović, Sara Todorović, Una Stefanović, Anastasija Đorđević,Dunja Stanković, Staša Petrović, Neda Golubović

* Tekst i foto: Dunja Ćirić