U planu rekonstrukcija Opšte bolnice, Gimnazije i OŠ”Sveti Sava”
Pirot je na putu da uskoro realizuje još nekoliko kapitalnih investicija, milionske vrednosti, na osnovu uspešne saradnje sa Kancelarijom za upravljanje javnim ulaganjima. U drugoj fazi zaključka Vlade Srbije je renoviranje Opšte bolnice, Osnovne škole “Sveti Sava” i Gimnazije. Uprava grada je već preduzela odgovarajuće mere kaže, Milica Golubović, pomoćnik gradonačelnika Pirota za vanprivredu. Formirane su odgovarajuće komisije, neki projekti su u završnoj fazi, tako da se treba nadati da započete aktivnosti uspešno budu realizovane.
-
12. jun 2026. 11:49 U Pirotu je danas održana završna regionalna konferencija projekta „Unapređenje obrazovnog ekosistema u urbanom području grada Pirota i opština Dimitrovgrad, Babušnica i ... -
12. jun 2026. 09:49 Javni konkurs za sufinansiranje aktivnosti iz Programa korišćenja sredstava Budžetskog fonda za energetsku efikasnost Grada Pirota za 2026. godinu raspisan je juče, 11.06.2026. godine. Predmet ... -
09. jun 2026. 10:45 Grad Pirot obaveštava zainteresovane građane, da je raspisan Javni poziv za poboljšanje uslova života raseljenih lica dok su u raseljeništvu kupovinom seoske kuće sa okućnicom.... -
03. jun 2026. 11:52 Grad Pirot godinama unazad dodeljuje stipendije najuspešnijim mladim sportistima koji postižu zapažene rezultate na zvaničnim državnim i međunarodnim takmičenjima.Stipendije se finansiraju iz ...







