18. mart 2014. 13:45 Sport Pirot Plus Online

18.kolo

Borča: BSK - Radnički Pirot 1-0 (0:0)

Radnički: Ilić, Davidović, B.Mančić, Vlajković, Nikolić, Petrović, Kuštrimović, Petrov, Djurić, Selimović, Todorović

Rezerve Pejčić, Apostolović, Dimitrov, Manić,Nešić, Ćirić, Ilić

Za fudbalere Radničkog danas je počeo drugi deo prvenstva Omladinske lige Srbije. Trener Radničkog Predrag Tošić izveo jak sastav, ima na raspolaganju i fudbalere koji su igrali u subotu za prvi tim.

Posle 45 minuta nadmoćnije igre domaćeg tima, nema golova 0:0. Najbolju šansu u ovom delu utakmice imao je naš Stefan Todorović ali je neprecizno šutirao iz blizine! Golman pirotskog tima Voja Ili’ imao je nekoliko dobrih intervencija.

45.minut 0:0

Početkom drugog poluvremena Nemanja Kuštrimović imao je dobru priliku, ali nije bio spretan pred golom Borčanaca. Samo nekoliko minuta kasnije, domaći su realizovali laganu terensku nadmoćnost I postigli u 63 minutu jedini gol, za pobedu!

Do kraja su nastojanja gostiju da izmene rezultat ostala bezuspešna.

Trener gostiju Predrag Pešić uveo je u u nastavku Apostolovića umesto Selimovića . Božidara Mančića zamenio je Marko Ćirić.