Trener Miladinović : Šteta! Bili smo bolji, ali ne i konkretniji. Dva minuta su nas delila od pobede

17. oktobar 2021. 13:00 Sport Pirot Plus Online

Prva liga – žene

Mičetov stadion,

Gledalca 50

Kruševac : ŽFK Napredak Junior  – ŽFK Jedinstvo 2014 1:1 ( 0:0)

Zfk Jedinstvo: Dragana Kirov, Bojana Pejcic , Pancev Lea , Katarina
Zlatanov , Sonja Markovic , Tamara Trajkovic , Ana Mladenov , Masa
Dzunic ( kap ) , Andrijana Pejcic , Jovana Najdanovic , Suzana
Milenkovic.

Rezerve : Jana Pejčić, Jovana Vidanović i Lara Ivanov

Strelci : 0:1 A.Pejić u 65 za Jedinstvo 2014, 1:1  Raičević u 88.min.
za Napredak Junior

Dobra utakmica , dve sjajne ekipe . Prekaljena ekipa Krusevca sa dosta iskusnih igracica poput (Suzane Petronijevic , Marije Lisinac... ) koje su dugo igrale super ligu za zene , popunjena mladim igracica deluje dosta dobro, protiv Pirocanki ,kojima je ovo u 6 dana 3 mec sa istim rosterom .

Od samog starta utakmice Pirocanke su nametnule svoj nacin i stil igre , bile bolje , redjale se sanse ali gola nije bilo pa se na poluvreme otislo sa 0:0.

Drugo poluvreme preslikano , Pirocanke se pitaju za sve , dobra igra , i gol u 65min Andrija Pejcic .

Nastavilo se u istom ritmu , kad smo svi mislili da je vec gotovo, kontra Krusevljanki , sjajna Petronijevic gura loptu iza ledja odbrani Pirota , Jeleni Raicevic nije bilo tesko da matira Draganu Kirov .

Kako trener Pirota Miladin kaze :

-          Nije mala stavar doneti bod sa gostovanja , ali imali smo sve u nasim rukama. Zakljucak svega ovoga je " Bili smo bolji , ali nismo bili konkretni " !!!