Takmičarke Kluba "Sirene" Mina Mitić i Iva Mančić osvojile bronzane medalje
Na Prvenstvu Srbije u ritmičkoj gimnastici, u individualnom B programu , održanog 2.juna u Svilajncu, takmičarke Kluba ritmičke gimnastike ,, SIRENE” nastupile su u 2 različite uzrasne kategorije sa 6 takmičarki od kojih su 2 osvojile medalje.

Osvajači medalja su:
1.Mina Mitić u kategoriji mladjih pionirki 2012.
- bronza u vežbi bez rekvizita,
- bronza u vežbi sa obručem,
- bronza u višeboju.
2. Iva Mančić u kategorija pionirki 2008.
-bronza u vežbi sa loptom.


Ostale takmičarke imale su odlične nastupe i zuzele su 4. 5.18 i 21. mesto. Sve čestitke i pohvale ritmičarkama koje su predstavljale naš klub.

Na ovom takmičenju nastupilo je ukupno 17 klubova iz cele Srbije.


Naredno takmičenje je Prvenstvo Srbije C programa, 9.juna u Svilajncu.
-
08. jun 2026. 10:53 Zona IstokPlej-of, 5. koloKonačno i to je gotovo. Jednom smo na Portalu Timočanin proglasili prvakom, hajde sada još jednom. Po završetku prvenstva, odigrano je još pet utakmica ... -
08. jun 2026. 10:34 Proteklog vikenda Džudo klub „Ipon“ organizovao je turnir na otvorenom za polaznike džudo školice. Takmičenje je održano u parku tvrđave Kale. Učestvovalo je oko stotinu džudista, ... -
07. jun 2026. 20:06 Srpska liga Istok, 29. koloStadion Dragan NikolićPirot: Radnički - Jedinstvo 1936 (Kruševac) 2:2 (2:1)Radnički: Ristić, Antić, Nedeljković, Tanasijević, Stojanović, Ristov, Đorđević, M. Rančić ... -
07. jun 2026. 19:29 Tokom proteklog vikenda održano je međunarodno takmičenje u adaptivnom plivanju u Sofiji, na kome su učestvovali plivači sa invaliditetom iz Bugarske, Srbije i Severne Makedonije. Naš klub je ...







