Uroš nije izdržao, poražen u trećem kolu od Kolumbijca!
Ajakan Mamajev iz Azerbejdžana koji je savladao Mijalkovića ,,tesno,, sa 2:0, pobedio je sve rivale u nastavku takmičenja i omogućio našem šampionu da nastavi takmičenje.
Prema rečima Nenada Đorđevića, zbog povrede s kojom je došao u Linc, Mijalković je pre prve dve borbe primao injekcije. Tako je bilo i pre meča sa [ampionom Kolumbije . Mijalkoviću nije odgovaralo da čeka jer se “ohladio” kako to treneri kažu. Inače, Mamajev će se za titulu svetskog prvaka boriti u subotu.
Umoran, nedovoljno oporavljen sat vremena posle druge borbe, Uroš Mijalković nije imao snage da se suprotstavi šampionu Kolumbije.
Nenad Đorđević, posle razgovora sa Mijalkovićem, preneo nam je Urošev utisak da je osećao bolove i da nije više imao snage da se bori. Inače, protivnik je slabiji od Mijalkovića i kako kaže Uroš, u svakom sledećem meču tukao bi na svakom delu planete!
Sve čestitke Urošu Mijalkoviću zbog velike zelje i upornosti.
Zbog povrede je otkazao učesće u reprezentaciji Srbije.
-
29. apr 2026. 11:17 Treća futsal liga Istok, 20. koloDespotovac: KMF Despot – KMF Pirot 8:2Znalo se da je Despot dobar tim, da će ekipi Slobodana Ristića biti teško u Despotovcu, ali da će se utakmica ovako ... -
29. apr 2026. 10:19 Mlađe selekcije Radničkog igrale su i ovog vikenda. Po običaju, nismo dobili informacije iz Radničkog. Pisali smo predsedniku, administraciji, ali bez odgovora. Ovo činimo zbog dece i roditelja. Zbog ... -
29. apr 2026. 09:10 Učenici pirotskih osnovnih i srednjih škola, članovi Džudo kluba „Ipon“ osvojili su ukupno 12 odličja na Školskom prvenstvu centralne Srbije, koje je danas održano u Boru. ... -
28. apr 2026. 12:54 U nedelju, 26. aprila, u Užicu je održan turnir "Papion Kup", takmičenje u ritmičkoj gimnastici u individualnim i grupnim vežbama.Osam takmičarki Kluba ritmičke gimnastike ,,SIRENE“ učestvovale su u ...







