SPS nastavlja da bude stožer stabilnosti na lokalu
Gradski odbor Socijalističke partije Srbije u Pirotu, tradicionalno pred novogodišnje praznike, održao je konferenciju za novinare.
Vidojko Panajotović, predsednik Gradskog odbora istakao je tom prilikom da SPS zajedno sa Koalicijom za Pirot 17 godina participira u lokalnoj vlasti i za to vreme urađeno je mnogo projekata, realizovane brojne ideje.
Napravili smo jednu dobru organizaciju i to svakodnevno mogu da vide građani Pirota.
Panajotović je ujedno objavio da su završeni radovi u vrtiću Prvomajski cvet, kao i nekoliko ideja koje će, ukoliko i posle izbora budu u vlasti, predložiti svojim koalicionim partnerima.
Panajotović je početkom meseca treći put zaredom zabran za člana Izvršnog odbora Glavnog odbora SPS-a.
-
26. jun 2026. 13:24 Medijima se, nekoliko sati pre početka današnje sednice Skupštine grada, javio odbornik Čedica Džunić (Pirotska antikorupcija), najavivši da neće prisustvovati sednici, jer ne ... -
26. jun 2026. 11:23 Već po tradiciji, oko Vidovdana, okupljaju se meštani sela Bela kako bi u kotlićima "varili vasulj". Što na tradicionalni, a nešto i na moderan način.Ove godine će treća belska ... -
26. jun 2026. 09:11 Poliklinika Kardio Medika iz Niša, nakon zapaženog učešća na međunarodnom kongresu Challenges & Advancements in Cardiology: Cardio World Congress-2025 održanom prošle ... -
25. jun 2026. 13:24 Tehnička škola Pirot privodi kraju Erazmus+ projekat o veštačkoj inteligenciji “AI tools for VET schools”, koji realizuje sa partnerima iz Slovačke i Portugala. Tim povodom ...







