Sportski vikend: U Pančevu, debituje Filip Socek; Radnički favorit; Još jedan “trening” za rukomnetašice; “Gimnazijalke” u Srbobranu, Senjak i Jedinstvo domaćini! “Futsaleri”gostuju!

20. novembar 2020. 09:00 Sport Pirot Plus Online

Košarkaši Pirota u 9.kola Kvalitetne lige Srbija gostuju u Pančevu ekipi Tamiš. Na klupi Pirota debitovaće novi trener  Filip Socek.  Meč se igra u subotu 21.novembra  od 19 časova.

21.11.2020 19:00

Kolubara LA 2003

:

Dynamic

 

21.11.2020 18:00

Zlatibor

:

Dunav

 

20.11.2020 18:00

Radnički (K)

:

Vojvodina

 

21.11.2020 19:00

Tamiš

:

Pirot

 

01.01.1970 19:00

Sloga

:

Metalac

 

21.11.2020 18:00

Vršac

:

OKK Beograd

 

21.11.2020 16:00

OKK Novi Pazar

:

Sloboda

 

01.01.1970 19:00

Napredak

:

Mladost

 

 19.11.2020 00:12 (srbijasport.net)

Tabela

1


Vojvodina

7

7

0

619

505

+114

1 1 1 1 1

14

2

Mladost

7

6

1

697

630

+67

2 1 1 1 1

13

3

Zlatibor

7

6

1

611

575

+36

1 1 2 1 1

13


4

Dynamic

8

4

4

711

662

+49

1 2 2 1 1

12




















5

OKK Novi Pazar

7

5

2

580

551

+29

2 1 1 1 1

12




















6

OKK Beograd

8

4

4

665

671

-6

2 1 1 2 1

12




















7

Kolubara LA 2003

8

4

4

669

686

-17

1 1 1 2 2

12




















8

Radnički (K)

7

4

3

670

656

+14

1 2 1 2 1

11




















9


Tamiš

7

4

3

579

569

+10


11




















10

Napredak

8

3

5

643

652

-9


11




















11

Dunav

8

3

5

691

732

-41


11




















12


Pirot

8

2

6

634

676

-42


10




















13


Sloga

8

2

6

612

698

-86

2 1 2 2 2

10




















14


Sloboda

7

2

5

569

595

-26

2 2 2 2 1

9




















15

Metalac

6

2

4

481

513

-32

1 2 2 2 2

8




















16

Vršac

7

1

6

548

608

-60

2 2 2 2 2

8




















Fudbaleri Radničkog u 16.kolu Prve lige Srbija dočekuju Železničar iz Pančeva. Utakmica se igra u subotu od 13 časova.

22.11.2020 13:00

Dinamo

:

Radnički (SM)

 

21.11.2020 13:00

RFK Grafičar

:

Sloga (K)

 

20.11.2020 13:00

IMT

:

GFK Dubočica

 

21.11.2020 13:00

Radnički (P)

:

Železničar (P)

 

22.11.2020 13:00

Kabel

:

GFK Jagodina

 

20.11.2020 13:00

Radnički 1923

:

Budućnost

 

22.11.2020 13:00

OFK Žarkovo

:

Trayal

 

21.11.2020 13:00

Borac 1926

:

Kolubara

 

21.11.2020 13:00

Zemun

:

Loznica

 

 17.11.2020 00:12 (srbijasport.net)

Tabela

1


Radnički 1923

15

11

3

1

29

13

+16

1 1 2 1 X

36

2


Kabel

15

9

4

2

18

7

+11

2 X X X 1

31


3


RFK Grafičar

15

7

5

3

20

14

+6

2 1 X 1 X

26



















4


Kolubara

15

7

4

4

18

17

+1

X X X 2 1

25



















5


GFK Jagodina

15

6

5

4

14

12

+2

1 X X 2 1

23



















6


OFK Žarkovo

15

6

4

5

17

17

0

X 1 1 1 2

22



















7


Loznica

15

5

6

4

19

19

0

X X 1 2 X

21



















8


Borac 1926

14

6

2

6

20

17

+3

1 2 2 2 X

20



















9

IMT

15

5

4

6

20

16

+4

X X 2 1 1

19



















10

Budućnost

15

5

4

6

18

17

+1

X 2 1 X 2

19




















11

Trayal

15

5

4

6

17

18

-1

1 X 2 X X

19



















12


Radnički (P)

15

5

4

6

16

24

-8


19



















13


GFK Dubočica

15

3

8

4

11

14

-3

X 1 X 2 X

17



















14


Radnički (SM)

15

4

3

8

15

14

+1

X X 1 1 X

15



















15


Železničar (P)

15

4

3

8

16

23

-7


15



















16


Zemun

14

4

2

8

11

17

-6

2 1 2 2 1

14



















17


Dinamo

15

4

1

10

20

28

-8

X 2 1 1 2

13



















18


Sloga (K)

15

3

4

8

12

24

-12

2 X X 2 X

13



















U 8. kolu Druge ženske lige Srbije seniorke "Gimnazijalac Tigar" gostuju u Srbobranu. Meč se igra u subotu od 15h.

21.11.2020 16:30

Topolčanka

:

Mileševka

 

22.11.2020 16:00

Karaburma

:

Ljubovija

 

20.11.2020 20:00

Proleter

:

Sloga

 

21.11.2020 15:00

Srbobran

:

Gimnazijalac

 

21.11.2020 18:30

Radnički (B)

:

Sistem 2000

 

22.11.2020 17:30

Srem

:

Vršac

 

Tabela

1

Proleter

7

6

1

528

416

+112

1 1 2 1 1

13

2


Topolčanka

7

6

1

510

406

+104

1 1 1 1 1

13


3

Karaburma

7

6

1

496

435

+61

1 1 1 1 1

13




















4

Vršac

7

5

2

490

436

+54

2 2 1 1 1

12




















5

Mileševka

7

5

2

508

458

+50

1 1 2 1 1

12




















6

Radnički (B)

7

3

4

479

458

+21

2 1 2 1 2

10




















7

Sloga

7

3

4

451

439

+12

1 2 1 2 2

10




















8


Ljubovija

7

2

5

397

424

-27

1 1 2 2 2

9




















9


Srbobran

6

2

4

352

419

-67

2 2 2 1 2

8




















10


Gimnazijalac

7

1

6

361

471

-110


8





















11


Srem

7

1

6

376

536

-160

2 2 2 2 2

8




















12


Sistem 2000

6

1

5

370

420

-50

2 2 2 2 2

7




















Rukometašice Pirota u 5.kolu Prve lige Istok - grupa B dočekuju ekipu RTB Bor 2. Meč se igra u petak 20.novembra od 19 časova.

21.11.2020

Hajduk Veljko

:

Naisa 2

 

21.11.2020

Pirot

:

Bor - RTB 2

 

21.11.2020

Remesiana

:

Rtanj

 

21.11.2020

Đerdap

:

Osice

 

Tabela

1

 

Pirot

4

4

0

0

131

84

+47

1 1 1 1

8

 

2

 

Remesiana

4

3

0

1

110

92

+18

2 1 1 1

6

                                   

3

Hajduk Veljko

3

2

0

1

72

65

+7

1 2 1

4

                                   

4

Rtanj

3

2

0

1

57

57

0

1 1 2

4

                                   

5

 

Osice

4

2

0

2

102

113

-11

1 1 2 2

4

                                   

6

 

Đerdap

4

1

0

3

79

115

-36

2 2 2 1

2

                                   

7

 

Naisa 2

4

0

1

3

80

90

-10

2 2 X 2

1

                                   

8

 

Bor - RTB 2

4

0

1

3

77

92

-15

2 2 X 2

1

                                   

Rukometaši Pirota u 5.kolu Prve lige Istok su slobodni.

21.11.2020

Aleksinac

:

Železničar 1949 - 2

 

21.11.2020

Niška Banja

:

BSK Heba

 

21.11.2020

Nišava

:

Mladost (V)

 

U ovom kolu slobodni su timovi: Vlasotince , Pirot , Dubočica 54 2

Tabela

1


Vlasotince

4

4

0

0

160

107

+53

1 1 1 1

8


2


Aleksinac

4

4

0

0

123

100

+23

1 1 1 1

8



















3


Mladost (V)

2

1

0

1

47

45

+2

2 1

2



















4


Dubočica 54 2

3

1

0

2

87

95

-8

2 2 1

2



















5

Pirot

3

1

0

2

101

110

-9


2



















6

Nišava

3

1

0

2

82

92

-10


2



















7

Železničar 1949 - 2

Niš

3

1

0

2

92

103

-11


2



















8

Niška Banja

3

0

1

2

64

75

-11

2 2 X

1



















9

BSK Heba

3

0

1

2

74

103

-29

2 2 X

1



















Ovog vikenda u 6.kolu Treće futsal lige grupa Istok KMF Pirot dočekuje Progres iz Paraćina, Pirgos gostuje u Prokuplju.

21.11.2020

BSK

:

Radnički 2010

 

21.11.2020

Bele crkve

:

Aleksinac 2015

 

23.11.2020   19 h

Pirot

:

Progres

 

21.11.2020

Timok

:

Rosulja

 

23.11.2020  19,30

Prokuplje

:

Pirgos

 

21.11.2020

Akademac

:

Gvozdeni puk

 

Tabela












1


Gvozdeni puk

5

5

0

0

29

10

+19

1 1 1 1 1

15


2


Bele crkve

5

3

1

1

25

21

+4

1 2 X 1 1

10



















3

Akademac

5

3

0

2

29

21

+8

2 2 1 1 1

9



















4

Rosulja

4

3

0

1

19

17

+2

1 1 1 2

9



















5

Prokuplje

5

3

0

2

18

22

-4

1 1 1 2 2

9



















6

Pirgos

5

1

3

1

17

16

+1


6



















7

Aleksinac 2015

5

2

0

3

12

16

-4

2 2 1 2 1

6



















8


Timok

5

2

0

3

23

30

-7

1 2 2 2 1

6



















9


Pirot

4

1

1

2

20

18

+2


4



















10


Progres

5

1

1

3

23

24

-1

2 1 2 X 2

4



















11


BSK

5

1

0

4

19

25

-6

2 2 2 1 2

3



















12


Radnički 2010

5

0

2

3

8

22

-14

2 X 2 X 2

2



















U 15.kolu Zone Istok Tanasko Rajić u subotu od 13 h gostuje u Bogovini ekipi BSK, Jedinstvo u nedelju od 11h dočekuje OFK 019 iz Zaječara, fudbaleri Senjaka u subotu od 11h dočekuju ekipu Bor.

22.11.2020 13:00

Rajko Mitić

:

Lužnica

 

21.11.2020 13:00

Polom

:

Đerdap

 

21.11.2020 13:00

BSK

:

Tanasko Rajić

 

21.11.2020 11:00

Senjak

:

Bor 1919

 

22.11.2020 13:00

Hajduk Veljko

:

Branik

 

22.11.2020 13:00

OFK Slatina

:

OFK Knjaz

 

22.11.2020 11:00

Jedinstvo (P)

:

OFK 019

 

21.11.2020 13:00

Brodoremont

:

Balkanski

 

1

Tanasko Rajić

14

10

3

1

41

9

+32


33


2

Hajduk Veljko

14

10

3

1

36

14

+22


33



















3

Balkanski

14

9

1

4

38

19

+19


28



















4

Bor 1919

14

8

4

2

24

10

+14

1 2 1 1 1

28



















5


OFK Slatina

14

8

2

4

37

24

+13

X X 2 1 1

26



















6


Brodoremont

14

7

2

5

27

24

+3

1 2 1 2 1

23



















7


Rajko Mitić

14

7

1

6

24

21

+3

2 1 2 2 X

22



















8


Đerdap

14

6

4

4

18

20

-2

X 1 2 1 X

22



















9


Jedinstvo (P)

14

5

2

7

20

27

-7

2 X 1 1 2

17



















10

Senjak

14

5

1

8

22

25

-3

2 2 2 1 2

16



















11

OFK 019

14

4

4

6

16

33

-17

1 2 1 2 2

16



















12


OFK Knjaz

14

3

4

7

15

29

-14

1 2 2 2 X

13



















13


Branik

14

4

1

9

14

28

-14

X 2 1 2 1

13



















14

Lužnica

14

2

4

8

17

29

-12

X 2 2 2 2

10




















15

BSK

14

3

1

10

12

25

-13

X 1 1 1 2

10



















16


Polom

14

2

1

11

12

36

-24

2 1 2 2 2

7