Sport plus! Kakav vikend! “Gimnazijalke” protiv lidera, Okružni derbi u Dimitrovgradu! Rukometašice i rukometaši na teškom ispitu. KMF u Vlasotincu, Pirgos protiv Timoka!

13. novembar 2020. 10:09 Sport Pirot Plus Online

U 7. kolu Druge ženske lige Srbije seniorke "Gimnazijalac Tigar" dočekuju Proleter iz Zrenjanina. Utakmica se igra u Hali Kej u nedelju od 18h.

7.kolo

Rezultati

15.11.2020 14:30

Srem

:

Topolčanka


14.11.2020 17:00

Vršac

:

Radnički (B)


14.11.2020 14:00

Sistem 2000

:

Srbobran


15.11.2020 18:00

Gimnazijalac

:

Proleter


14.11.2020 18:30

Sloga

:

Karaburma


14.11.2020 17:00

Ljubovija

:

Mileševka


Tabela

1

Proleter

6

5

1

462

373

+89

 

11

2

Topolčanka

6

5

1

419

347

+72

 

11

 

3

 

Karaburma

6

5

1

432

375

+57

 

11

                                     

4

Vršac

6

4

2

416

371

+45

 

10

                                     

5

Mileševka

6

4

2

440

412

+28

 

10

                                     

6

Radnički (B)

6

3

3

414

384

+30

 

9

                                     

7

Sloga

6

3

3

391

375

+16

 

9

                                     

8

 

Ljubovija

6

2

4

351

356

-5

 

8

                                     

9

 

Srbobran

6

2

4

352

419

-67

 

8

                                     

10

 

Sistem 2000

6

1

5

370

420

-50

 

7

                                     
 

11

Gimnazijalac

6

1

5

318

405

-87

 

7

                                     

12

Srem

6

1

5

317

445

-128

 

7

                                     

8.kolo






21.11.2020 15:00

Topolčanka

:

Mileševka


21.11.2020 15:00

Karaburma

:

Ljubovija


21.11.2020 15:00

Proleter

:

Sloga


21.11.2020 15:00

Srbobran

:

Gimnazijalac


21.11.2020 15:00

Radnički (B)

:

Sistem 2000


21.11.2020 15:00

Srem

:

Vršac


Ovaj vikend u znaku je još jednog okružnog derbija. Balkanski dočekuje ekipu Jedinstva koja popravlja formu. Tanasko Rajić je favorit . Prilika je da protiv poslednje ekipe na tabeli trener Panajotović kombinuje tim.  Babušničani nemaju pravo na poraz, a Belopalančani imaju težak meč u Kladovu. 

Rezultati

15.11.2020 13:00

Lužnica

:

Brodoremont


14.11.2020 13:00

Balkanski

:

Jedinstvo (P)


15.11.2020 13:00

OFK 019

:

OFK Slatina


14.11.2020 13:00

OFK Knjaz

:

Hajduk Veljko


15.11.2020 13:00

Branik

:

Senjak


14.11.2020 13:00

Bor 1919

:

BSK


15.11.2020 13:00

Tanasko Rajić

:

Polom


14.11.2020 13:00

Đerdap

:

Rajko Mitić


 12.11.2020 09:22 (srbijasport.net)

Tabela

1

 

Hajduk Veljko

13

10

2

1

36

14

+22

 

32

 

2

 

Tanasko Rajić

13

9

3

1

38

9

+29

 

30

                                   

3

Balkanski

13

8

1

4

36

19

+17

 

25

                                   

4

Bor 1919

13

7

4

2

23

10

+13

 

25

                                   

5

 

OFK Slatina

13

7

2

4

30

22

+8

 

23

                                   

6

Rajko Mitić

13

7

0

6

24

21

+3

 

21

                                   

7

Đerdap

13

6

3

4

18

20

-2

 

21

                                   

8

 

Brodoremont

13

6

2

5

24

22

+2

 

20

                                   

9

 

Jedinstvo (P)

13

5

2

6

20

25

-5

 

17

                                   

10

 

Senjak

13

5

1

7

22

24

-2

 

16

                                   

11

 

OFK 019

13

4

4

5

14

26

-12

 

16

                                   

12

 

OFK Knjaz

13

3

3

7

15

29

-14

 

12

                                   

13

 

Lužnica

13

2

4

7

15

26

-11

 

10

                                   

14

 

BSK

13

3

1

9

12

24

-12

 

10

                                   
 

15

 

Branik

13

3

1

9

13

28

-15

 

10

                                   

16

 

Polom

13

2

1

10

12

33

-21

 

7

                                   

15.kolo

22.11.2020 13:00

Rajko Mitić

:

Lužnica


21.11.2020 13:00

Polom

:

Đerdap


21.11.2020 13:00

BSK

:

Tanasko Rajić


21.11.2020 13:00

Senjak

:

Bor 1919


22.11.2020 13:00

Hajduk Veljko

:

Branik


22.11.2020 13:00

OFK Slatina

:

OFK Knjaz


22.11.2020 11:00

Jedinstvo (P)

:

OFK 019


21.11.2020 13:00

Brodoremont

:

Balkanski


Rezultati

14.11.2020 11:00

Naisa 2

:

Đerdap


15.11.2020 15:00

Osice

:

Remesiana


14.11.2020 19:00

Rtanj

:

Pirot


15.11.2020 12:00

Bor - RTB 2

:

Hajduk Veljko


Tabela

1

 

Pirot

3

3

0

0

109

67

+42

   
 

2

Remesiana

3

2

0

1

77

72

+5

 

4

                                   

3

Rtanj

2

2

0

0

40

35

+5

 

4

                                   

4

Osice

3

2

0

1

82

80

+2

 

4

                                   

5

 

Hajduk Veljko

Negotin

2

1

0

1

49

45

+4

 

2

                                   

6

Naisa 2

3

0

1

2

58

66

-8

 

1

                                   

7

Bor - RTB 2

3

0

1

2

57

69

-12

 

1

                                   

8

 

Đerdap

3

0

0

3

55

93

-38

 

0

                                   

5.kolo

21.11.2020

Hajduk Veljko

:

Naisa 2


21.11.2020

Pirot

:

Bor - RTB 2


21.11.2020

Remesiana

:

Rtanj


21.11.2020

Đerdap

:

Osice


U petak 13.novembra sa početkom u 20 časova u Hali Kej ORK Pirot i RK Vlasotince odigraće rukometnu utakmicu 4. kola Prve lige Istok. Utakmica će biti odigrana bez prisustva publike. 

Rezultati

15.11.2020 15:30

Železničar 1949 - 2

:

Aleksinac


13.11.2020 20:00

Pirot

:

Vlasotince


15.11.2020 17:30

BSK Heba

:

Niška Banja


15.11.2020 17:30

Dubočica 54 2

:

Nišava


Tabela

1

 

Vlasotince

3

3

0

0

115

78

+37

 

6

 

2

 

Aleksinac

3

3

0

0

92

75

+17

 

6

                                   

3

Pirot

2

1

0

1

72

65

+7

 

2

                                   

4

Mladost (V)

2

1

0

1

47

45

+2

 

2

                                   

5

Nišava

2

1

0

1

53

57

-4

 

2

                                   

6

Železničar 1949 - 2

2

1

0

1

67

72

-5

 

2

                                   

7

Niška Banja

2

0

0

2

42

53

-11

 

0

                                   

8

Dubočica 54 2

2

0

0

2

52

66

-14

 

0

                                   

9

BSK Heba

2

0

0

2

52

81

-29

 

0

                                   

5.kolo

21.11.2020

Aleksinac

:

Železničar 1949 - 2


21.11.2020

Niška Banja

:

BSK Heba

000

21.11.2020

Nišava

:

Mladost (V)


U ovom kolu slobodni su timovi: Vlasotince , Pirot , Dubočica 54 2

 Takmičenje su napustili sledeći timovi: Radan , Progres

U 5.kola Treće futsal lige grupa Istok KMF Pirot gostuje u Vlasotincu ekipi Rosulja , Pirgos dočekuje Timok Zaječar. Utakmice se igraju u subotu 14.novembra.

Rezultati

14.11.2020

Akademac

:

BSK


14.11.2020

Gvozdeni puk

:

Prokuplje


14.11.2020

Pirgos

:

Timok


14.11.2020

Rosulja

:

Pirot


14.11.2020

Progres

:

Bele crkve


14.11.2020

Aleksinac 2015

:

Radnički 2010


Tabela

1

 

Gvozdeni puk

4

4

0

0

23

10

+13

 

12

 

2

 

Rosulja

4

3

0

1

19

17

+2

 

9

                                   

3

 

Prokuplje

4

3

0

1

18

16

+2

 

9

                                   

4

 

Bele crkve

4

2

1

1

18

16

+2

 

7

                                   

5

 

Akademac

4

2

0

2

22

19

+3

 

6

                                   

6

 

Pirgos

4

1

3

0

14

12

+2

 

6

                                   

7

 

Pirot

4

1

1

2

20

18

+2

 

4

                                   

8

 

Progres

4

1

1

2

18

17

+1

 

4

                                   

9

 

BSK

4

1

0

3

17

18

-1

 

3

                                   

10

Aleksinac 2015

4

1

0

3

8

15

-7

 

3

                                   

11

Timok

4

1

0

3

19

27

-8

 

3

                                   

12

 

Radnički 2010

4

0

2

2

7

18

-11

 

2

                                   

6.kolo






21.11.2020

BSK

:

Radnički 2010


21.11.2020

Bele crkve

:

Aleksinac 2015


21.11.2020

Pirot

:

Progres


21.11.2020

Timok

:

Rosulja


21.11.2020

Prokuplje

:

Pirgos


21.11.2020

Akademac

:

Gvozdeni puk