SOS kanal i Ani press nastavljaju saradnju. Danas u 18 časova, 10 minuta reportaža sa utakmice Jagodina – Radnički! Iduće nedelje "Derbi juga" na SOS kanalu!
SOS kanal, jedina prava sportska televizija u Srbiji i Medijska kuća Ani press doo Pirot nastavljaju da afirmišu sport u Pirotu i igre Radničkog u Prvoj Ligi. Predrag Pavlović, organizator programa obavestio nas je da će reportaža sa utakmice Jagodina – Radnički, koja je odigrana u subotu, biti emitovana, večeras, ponedeljak ,15. avgust u 18,10 minuta. Urednik SOS kanala proglasio je ovu utakmicu derbijem prvog kola. Izveštaji sa utakmica Prve lige emituju se utorkom u 19,10 minuta.
U dogovoru sa Dragišom Kovačevićem, vlasnikom SOS kanala, u nedelju ćemo na isti način iz Pirota raditi 3o.to minutnu reportažu sa utakmice Radnički - Dinamo Vranje. SOS kanal je ovu reportažu nazvao ,,Derbi juga,,! Predvidjeno je i javljanje u emisiji Sportski maraton.
Nedavno smo uradili intervju sa Vladanom Vasićem , gradonačelnikom o ulaganju Grada u pirotski sport. Intervju pod nazivom ,,Pirot grad sporta,, biće emitovan , prema rečima Predraga Pavlovića organizatora , u sredu ili četvrtak! Stiže uskoro precizan termin emitovanja!
-
18. apr 2026. 22:22 U pravoj fudbalskoj atmosferi, na tri terena Stadiona "Dragan Nikolić" odigrane su utakmice prvog dana Međunarodnog turnira.Andrej Raičević, vlasnik ŠF Junajted, zadovoljan je odzivom ekipa, ... -
18. apr 2026. 18:42 Miloš Panić, džudista pirotskog kluba „Ipon“, osvojio je bronzanu medalju na Prvenstvu Srbije za mlađe devojčice i dečake, koje je danas održano u Beogradu u Sportskom centru &... -
18. apr 2026. 15:46 Predivan događaj, pravi dar proleću. Dečaci i devojčice iz Bugarske, Makedonije, Crne Gore, mališani iz Gračanice, Novog Pazara, Knjaževca, Beograda... okupila je fudbalska igra i velika ... -
18. apr 2026. 13:36 Srpska liga Istok, 22. koloPonedeljak, 20. april, 16:30Paraćin: Jedinstvo - RadničkiNa zahtev domaćina da se utakmica pomeri za ponedeljak, Stručni štab Radničkog, kao pravi sportski ...







