Sila Boga ne moli!!!VIDEO
Srpska liga istok
POSLEDNJE KOLO!!!
Kladovo : Djerdap - Radnički
A sad i zvanično KRAJ!
Kraj mukama!
Kraj prevarama!
Kraj nameštenim utakmicama!
Kraj nalozima sudijama da sviraju penale, mašu ofsajde, pokazuju kartone crvene i žute...!
Kraj igrama,,tri za tri,,!
Sad je i zvanično svemu došao kraj!
Krupnim slovima i brojkama označen je prvak Srpske lige grupa Istok i rezultati koje je postigao!
Na terenu, na utakmicama!!!??? Ha, ha,ha!!!
Pogledajte tabelu, to je proizvod odluke koja je doneta u zimu 2015. godine , u vreme seobe trenera, igrača , u vreme kada je SILA ponovo odlučivala o sudbinama timova, mladih ljudi koji trče za loptom, navijača! Odluka je sprovedena u proleće 2015. godine na utakmicama drugog dela prvenstva . Ovo zna Srbija. Javna tajna, istina o kojoj se ćuti!
Autor ovih redova nije redak primer. Ima još ovde na jugoistoku ove naše prelepe zemlje onih koji takodje žele da podignu glas! Neko bi to uradio da se čuje do neba! Ali, uvukao se strah!!! Autor ovih redova ,,glavni je krivac,, za neuspeh Radničkog , jer su ovi tekstovi još više razgnevili SILU da pokazuje svoju snagu!
Autor ovih redova, prati fudbal 4o godina i dugo traje. Mnogi o kojima je pisano , izrečeno u hiljadama radio prenosa završili su ,,na smetlištu istorije,, ili ih je ,,stigla pravda,, nalaze se , ili su se nalazili tamo gde su zaslužili. Hoćete primere!?
Dobra vest je da je krenulo! Drmaju se fotelje u svetskoj i evropskoj federaciji. Italijani su uhapsili 5o fudbalskih prevaranata. Širi se to, stići će na ,,brdoviti Balkan,,! A šta tada! Da li će se neko, neko ko smatra da je ČIST izvinjavati ! Za uvrede uništenim ekipama , za uvrede na adresu autora ovih tekstova. Hvala hrabrom vlasniku Portala SRBIJA SPORT .NET!!! Hvala za hrabrost!
I dovoljno! Ni reči više!!!
U nedelju u Kladovu igraće dve ekipe koje tuguju! Kladovljani zbog ispadanja iz Lige , i oni imaju svoju istinu, i Piroćanci nad kojima je učinjen masakr.
Poštujući posetioce portala Plus online i Srbija sport.net i danas smo bili na Stadionu kraj Nišave.
I danas smo razgovarali sa uvek vaspitanim, trenerom kojem je savest mirna jer je svestan svega. Protiv SILE se ne može! SILA BOGA NE MOLI!
I na kraju svega - KRAJ! Dosta je bilo svega! Znate za ono!
Dodju tako vremena,
Kada pamet zaćuti,
Budala zavlada,
A fukara se obogati!!!
Utakmica Djerdap - Radnički igra se u nedelju u 17 časova u Kladovu! Kladovljani glavu gore, vratićete se!!!
-
21. apr 2026. 11:46 Gradska liga, 10. koloRongo siti – Budućnost 8:0 (5:0)Kakav start. Rongo siti je spreman da proleće "uzme za sebe"! "Građani" su do vrha napunili mrežu ekipe iz Velikog Jovanovca i najavili da ... -
21. apr 2026. 10:12 Treća futsal liga, 19. koloHala KejPirot: KMF Pirot - KMF Rosulja (Vlasotince) 5:2 (4:0)Zanimljiva utakmica po nekim detaljima koji su specifični.Gosti iz Vlasotinca igraju taktički onu igru "ili sve ... -
21. apr 2026. 09:44 Na prestižnim međunarodnim plivačkim mitinzima "11.April Grand Prix 2026" i "11.April Masters 2026" koji su održani 18. i 19. aprila u Beogradu u organizaciji PK "11.april" iz plivačkog kluba Sveti ... -
21. apr 2026. 09:33 Takmičarke Kluba ritmičke gimnastike ,,SIRENE“, Kata Mančić, Mila Jonović i Mina Mijalković su ovog vikenda, u subotu 18. aprila, učestvovale u Bugarskoj na takmičenju u ritmičkj gimnastici ,, ...







