19. mart 2021. 21:27 Sport Pirot Plus Online

6.kolo

Hala Kej

Pirot : KMF Pirot – KMF Progress Paraćin 6:4 ( 3:0)

KMF Pirot :  Despotović, Jončić, Lz.Filipović, Lk.Filipović, Stojadinović, Mladenović, Ristić, Milošević, Ivković, Bogdanović, Vučić, Petrović, Cvetković, Velev

Strelci 1:0  Lz. Filipović 4.min. 2:0 Milošević  14.min. 3:0  Ristić 17.min. 3:1 Savić 23.min. 3:2  Radojković 27.min. 3:3 Veljković 28.min.4:3 Lk.Filipović 29.min. 5:3 Stojadinović 31.min. 6:3 Lk. Filipović 6:3   6:4 Obradović 39.min.

Nastavlja se serija dobrih igara pirotskog tima.  Ekipa Slobodana Ristića protiv potpuno nepoznatog protivnika otvorila je meč golom već u 4. minutu, da bi nastavili veoma dobro i dobru igru potvrdili ubedljivim vodjstvom.

U nastavku, kako često biva u malom fudbalu, preokret. Paraćinci su bolje počeli drugo poluvreme i u 28. minutu Veljković je izjednačio rezultat.

Sve do kraja vratilo se na pirotsku stranu i došlo na svoje. Efikasni Luka Filipović i Stojadinović vraili su razliku na tri, što je bilo dovoljno da se osvoje bodovi!