Rukometašice Pirota četvrte u Prvoj ligi Istok
Rukometašice Pirota pobedom su završile prvenstvo Prve lige Istok. Naš tim savladao je u Hali Kej ekipu Mladosti iz Smederevske Palanke sa 39:29.
Trener Pančić iskoristio je priliku da uvede u igru i mladje rukometašice. Ovom pobedom Piroćanke su prvenstvo završile na veoma dobroj četvrtoj poziciji, iza finansijski jačih klubova.
Prvo mesto pripalo je timu Kučeva sa 44 boda koji će igrati u višem rangu takmčenja. Drugo i treće mesto dele sa po 36 bodova Sloga iz Petrovca na Mlavi i Crveni Krst iz Niša. Naš tim osvojio je 34 boda.
-
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ... -
19. jun 2026. 23:11 Od 18. do 21. juna u Sarajevo održan je međunarodni bokserski turnir „Olimpijske nade”, na kojem je učestvovalo 19 država iz Evrope i sveta. Bokserski klub Pirgos i reprezentaciju Srbije ...







