Radnički oštećen, prvenstvo neregularno
Fudbalsku sezonu Srpske lige Istok Fudbalski klub Radnički završio je na trećem mestu. U kratkoj oceni sezone, predsednik Kluba, Dragan Dimitrijević, kaže u izjavi za Plus radio da je finiš takmičenja bio izuzetno nekorektan i da je prosto neshvatljiva do te mere drska kupovina i nameštanje utakmica. Sve je to uticalo da Radnički u susretima sa direktnim rivalima bude oštećen i ne ostvari zadati cilj,plasman u viši rang takmičenja.
Govoreći o finansijskom poslovanju, o čemu će tek biti reči na sastancima organa upravljanja, Dimitrijević kaže da je dolaskom na mesto predsednika zatekao jako tešku situaciju i da je zahvaljujući velikom razumevanju lokalne samouprave Radnički uspeo da u tom pogledu uspešno završi sezonu.
Dimitrijević kaže da je ugovor sa trenerom Miletom Tomićem istekao ovih dana.Takodje, i svi igrači su slobodni. Sada je na potezu uprava Radničkog, a o aktuelnim pitanjima će se već sutra razgovarati na sednici Upravnog odbora.
-
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ... -
19. jun 2026. 23:11 Od 18. do 21. juna u Sarajevo održan je međunarodni bokserski turnir „Olimpijske nade”, na kojem je učestvovalo 19 država iz Evrope i sveta. Bokserski klub Pirgos i reprezentaciju Srbije ... -
19. jun 2026. 11:00 Izbori u FS Pirotskog okruga održani su u petak, 5. juna. Izabran je novi Izvršni odbor.Članovi su:Miroslav Lilić, predsednikBožidar TodorovićStefan SokolovDalibor MarinkovićMilan KrstićDragan ... -
17. jun 2026. 16:42 Danas u 10 časova zvanično je počela nova kupališna sezona na Otvorenom bazenu u Senjaku. Otvaranju kupališne sezone i vreme ide na ruku, što je izmamilo mnoge građane, ...







