Radnički kao Sveti Georgije! VIDEO
Samo prvog dana Uskrsa fudbaleri Radničkog nisu trenirali. Juče na praznik Đurđevdan, u kojem ima mnogo simbolike, i drugi dan Uskrsa, Mile Tomić okupio je fudbalere . Radilo se po planu, oni koji su igrali protiv Žitoradje bili su na jednoj strani, osmorica koji zbog crvenih i žutih kartona radili su naporno! Atmosfera je uobičajena. Radi se predano, u sredu se očekuje novo iskušenje, susret sa neugodnim rivalom u Negotinu. Mile Tomić u svom stilu kaže da je Hajduk Veljko prvi i najvažniji rival. Sve misli su okrenute ka ovoj utakmici.

Atmosfera na treningu bila je dobra. Medjutim, iako nerado o tome govori, svako od igrača strepi od nove nepravde.Kako neko reče Radnički će kao Sveti Georgije protiv svojih protivnika!!!Nekako je nepravda postala prateći protivnik sa koijim se “beli” suočavaju:
Utakmica 25.kola Srpske lige, Hajduk Veljko-Radnički igra se u Negotinu, u sredu u 16,3o minuta, uz direktan prenos u emisiji Dunav Sportofon.
-
24. jun 2026. 22:22 Četrdesetoro džudista pirotskog kluba „Ipon“ boravilo je na trening kampu u planinarskom domu u selu Dojkinci. Najmlađi članovi, uzrasta od 5 do 12 godina, uživali su u treninzima, zabavi ... -
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ...







