13. oktobar 2019. 17:36 Sport Pirot Plus Online

14. kolo

Vranje Dinamo – Radnički 2:1 (1:1)

Radnički: Viktor Gančev , Vlajković, Dojkić, Marković, Mančić, Mirković, (Spasojević)Pobulić, Tolić,( Milenković) Petrović, Radivojević, (Edoa) Spasić

Rezerve: Šuljagić, Manić,Edoa, Čirković, Kostić Milutinović, Milenković, Spasojević

Strelci 1: 0 Dolovac 13.min. 1: 1 Strahinja Petrović 16.min 2:1 Popović u 66.minutu

Mnogo uzbudjenja u Vranju u prvom poluvremenu. Dinamo je "otvorio" utakmicu veoma brzo. U 13. minutu Enes Dolovac je sa 20 metara uputio snažan udarac, debitant u ekipi Radničkog, devetnaestogodišnji Viktor Gančev nije mogao da brani.

U periodu kada je Dinamo krenuo u napade, Radnički je izjednačio ! Igrao se 16. minut, korner sa leve strane, Strahinja Petrović je manirom iskusnog strelca glavom zatresao mrežu za 1:1.

Naš saradnik, vlasnik Portala Vranjske, Mihajlo Stojković koji nam javlja detalje sa utakmice, javlja :