Radnički izgubio u drugoj pripremnoj utakmici! Marko Vidojević: Ne paničimo zbog poraza, ali moramo da ispravimo greške

24. jul 2021. 22:24 Sport Pirot Plus Online

Pirot : Radnički Pirot - Dubočica Leskovac 1:3 (1:2)

Trening utakmica br.2

Stadion kraj Nišave

Radnički Pirot: Ivanović, Mančić, Mihajlović, Apostolović, Stojanov, Tolić, Stojanović,, Dojkić, Mančić, Sokolov, Sekulić

Druga prijateljska utakmica pred početak prvenstva Srpske lige istok, koja je odigrana na stadionu kraj Nišave, završila se ne tako slavno za domaću ekipu.

Beli su poraženi rezultatom 3:1, iako su utakmicu otvorili bolje i energičnije.

Već u 17.minutu Nemanja Mančić zatresao je mrežu Dubočice, pa je tako Radnički, dobru igru u prvom delu, krunisao golom.

Gosti su se razigrali u poslednjih desetak minuta prvog poluvremena, a pre samog kraja istok izjednačili, a posle i poveli sa 2:1.

Drugo poluvreme, igrački je opet pripalo gostujućoj ekipi koja je pokazala da je u ovom trenutku kompletnija i uigranija. Pred sam kraj utakmice, gostima je dosudjen penal, pa je razultat na kraju bio 1:3.

Kako je rekao Marko Vidojević, trener FK Radnički, Dubočica je zasluženo pobedila. On je zadovoljan prikazanim na terenu od strane svojih momaka, iako to rezultat ne pokazuje. Narednih dana tražiće kvalitetnija rešenja u samom timu, ali ipak neće praviti paniku zbog poraza.

Narednu trening utakmiceu FK Radnilki će odigrati u sredu 28.jula sa ekipom Timoka.