Radmilo Kostić: Ostavka Ćirića moralni čin
Radmilo Kostić, narodni poslanik i poverenik SNS-a za Pirot u obraćanju medijima rekao je da je razlog sazivanja konferencije jučerašnja ostavka načelnika Pirotskog upravnog okruga, dr Aleksandra Ćirića . Kostić kaže da je Ćirić ostavkom ukazao javnosti da neke stvari u Pirotskom okrugu ne funkcionišu kako bi trebalo. Kostić je naveo da je DS svojom neodgovornom vlašću satrla sve i dovela do toga da mora da se štedi, a sada prikuplja potpise za Peticiju za ukidanje Zakona o smanjenju plata i penzija.
Koordinator omladine SNS Vojislav Milošević rekao je da će se na predlog povereništva SNS-a u narednim danima održati tribina koja će se baviti suzbijanjem i borbom protiv narkomanije.
-
26. jun 2026. 13:24 Medijima se, nekoliko sati pre početka današnje sednice Skupštine grada, javio odbornik Čedica Džunić (Pirotska antikorupcija), najavivši da neće prisustvovati sednici, jer ne ... -
26. jun 2026. 11:23 Već po tradiciji, oko Vidovdana, okupljaju se meštani sela Bela kako bi u kotlićima "varili vasulj". Što na tradicionalni, a nešto i na moderan način.Ove godine će treća belska ... -
26. jun 2026. 09:11 Poliklinika Kardio Medika iz Niša, nakon zapaženog učešća na međunarodnom kongresu Challenges & Advancements in Cardiology: Cardio World Congress-2025 održanom prošle ... -
25. jun 2026. 13:24 Tehnička škola Pirot privodi kraju Erazmus+ projekat o veštačkoj inteligenciji “AI tools for VET schools”, koji realizuje sa partnerima iz Slovačke i Portugala. Tim povodom ...







