Premijerno odigrana predstava „Imam nešto da ti kažem“
Predstavnici udruženja „Fenix“ i škole glume odigrali su premijerno,večeras u Narodnom pozorištu predstavu pod naziovm “Imam nešto da ti kažem”. Predstava je deo projekta pod nazivom “Inkluzivni tetar” urađena po tekstu Vladimira Đorđevića u režiji Aleksandra Radulovića. Komad predstavlja jednu savremenu priču, kaže Radulović, i dodaje da je kroz komad hteo da na komičan način prikaže da porodica nije više institucija kakva je nekada bila.Projekat se realizuje uz podršku Narodnog pozorišta i Opštine Pirot.
-
19. jun 2026. 12:25 Lepo! Sve za sela na Staroj planini!Nema, zaista, lepšeg nego kada se neko javi sa planine, iz nekog sela informacijama da je selo oživelo, da se ljudi vraćaju makar na odmor, da ... -
19. jun 2026. 11:09 Manifestacija "Istoriji na dar" u organizaciji Istorijskog arhiva u Pirotu i Udruženja istoričara Pirota već šesti put na kraju školske godine okuplja i nagrađuje najuspešnije ... -
18. jun 2026. 09:20 U utorak 23.juna u Galeriji Čedomir Krstić u Pirotu biće otvorena je izložba Jugoslovenski period Likovne kolonije Sićevo - izbor dela iz fonda Galerije SLU Niš, autorke Emilije Bilić, vi&... -
16. jun 2026. 10:55 U danima kada je cela planeta u znaku Mundijala, ljubitelji fudbala u dvorištu Istorijskog arhiva u Pirotu mogu pogledati foto-dokumentarnu izložbu o istorijatu FK Radnički Pirot.Kroz ...







