Posle Zvezde bolji i od Vojvodine
Utisak mnogih, da je podmladak Radničkog dobar tim i da je propustio priliku da savlada Crvenu Zvezdu prošle nedelje u Pirotu, potvrdjen je na utakmici drugog kola Kvalitetne lige podmladaka Srbije. Mladi “beli” savladali su u nedelju sa 4:3 odgovarajuću selekciju Vojvodine u Novom Sadu. Novosadjani su posle prvog poluvremena vodili sa 2:0. U nastavku su mladi igrači trenera Raičevića i Djoševa zaigrali slobodnije, organizovanije i golovima Kuštrimovića dva, Petrova i Mančića savladali afirmisanijeg rivala sa 4:3.
U sledećem Kolu Radnički dočekuje veoma dobru ekipu BSK Borča.
-
24. jun 2026. 22:22 Četrdesetoro džudista pirotskog kluba „Ipon“ boravilo je na trening kampu u planinarskom domu u selu Dojkinci. Najmlađi članovi, uzrasta od 5 do 12 godina, uživali su u treninzima, zabavi ... -
23. jun 2026. 11:12 Pirotska paraatletičarka Saška Joksić (ranije Sokolov) iz Tunisa donela je 3 srebrne medalje i, nakon perioda odsustva sa međunarodnih takmičenja, podsetila na ranije uspehe. U nastavku ... -
23. jun 2026. 10:59 U okviru Kulturnog leta sela Blato biće organizovan tradicionalni turnir u malom fudbalu "Zvezda 2026", koji će okupiti ljubitelje fudbala, sporta i dobre zabave.Turnir će biti održan na Sportskom ... -
20. jun 2026. 22:29 Džudisti kluba „Ipon“ osvojili su 12 medalja na Međunarodnom turniru „Sokobanja open“ koji je održan danas. Petnaestoro takmičara iz Pirota nadmetalo se u tri uzrasne ...







