Poruka kolegama!

14. januar 2023. 15:36 Gradska hronika Pirot Plus Online

Strpljenje se isplatilo. Bili smo na licu mesta. Dok su se uklanjale trake i  sajle, creva, snimili smo neke detalje.

 S obzirom da su u toku ova 22 dana korišćeni brojni naši video materijali i vesti sa lica mesta i da smo zbog važnosti preko svega ćutali, ovoga puta obaveštavamo:

S obzirom da smo sigurni da smo EKSKLUZIVNO, minut, dva posle podizanja cisterne (12) imali informaciju, to poručujemo svima koji vest budu objavili, a nisu naveli izvor  da ćemo preko suda tražiti  zadovoljenje.

Kako Štab za vanredne situacije nije objavljivao još uvek informaciju, to smo još sigurniji u našu tvrdnju.

Smatramo da neće biti pošteno ukoliko bi komandant Štaba, ili neko od članova nekim medijima "ispod stola" davao vest.

Trebalo je kao mi, čekati na putu i saznati vesti. Iz tople sobe se to ne radi i nije profesionalno.

Nas je "zmija ujela" za dve slike prošle godine, tražili su nam milion dinara.

Pozdrav svima!