Pomozimo Čedi Tošiću da prohoda
MC Anđeli u Pirotu organizuju humanitarnu akciju 30.05.2020. ispred Doma kulture za pomoć našem sugrađaninu Čedi Tošiću koji ima 13 godina i boluje od cerebralne paralize.
Čeda bi mogao da prohoda posle operacije koja mu je zakazana za jun. Operacija košta 305.000 dinara.
Kako je Čedina majka izjavila za Portal Telegraf, dečak je sa tri godine imao jednu operaciju i hodao je, ali je sada naglo porastao i ne može da se kreće, a lekari kažu da će posle operacije sigurno hodati.
Ovaj dečak, bez obzira na probleme koje ima, vedrog je duha, nasmejan, uživa u društvu svojih drugova, redovno pohađa nastavu i odličan je đak.

Ova akcija je jedinstvena prilika da Pirot još jednom pokaže da je grad velikog srca. Organizatori iz MC Anđeli kažu da umesto novca, ko je u mogućnosti, može da donese garderobu, kućnu hemiju i slično.
Humanitarna akcija će biti održana u subotu, 30. maja na trgu ispred Doma kulture od 11 do 15 časova.
Svi ljudi dobre volje koji su u prilici da pomognu dečaku novac mogu da uplate na račun 105 - 0000403094021 - 88 AIK banka. Ime majke Ljiljana Đukić, Timočka 14, Pirot.
-
25. maj 2026. 09:41 U okviru obeležavanja Meseca roditeljstva, u saradnji sa lokalnom zajednicom, Patronažnom službom Doma zdravlja, Centrom za socijalni rad i PU „Čika Jova Zmaj“, biće organizovan niz ... -
25. maj 2026. 07:15 Policijska uprava u Pirotu obaveštava građane da se u proteklih 7 dana (18.05 - 24.05.2026. godine) na teritoriji Policijske uprave u Pirotu, dogodilo 8 saobraćajnih nezgoda sa manjom ... -
23. maj 2026. 22:11 Umro je Sabonis. Umro je mlad, a do skora u rukama je imao najdražu igračku, košarkašku loptu.Sećamo ga se kao stasitog, snažnog momka, precizne ruke i skoka "u nebesa".Život ga je ... -
23. maj 2026. 18:38 Udruženje ljubitelja oldtajmera "010" iz Pirota danas je, na Trgu ispred Doma kulture, organizovalo drugi po redu Skup oldtajmera u Pirotu. Događaj je okupio oko 30 starovremenskih automobila iz ...







