08. februar 2015. 11:00 Sport Pirot Plus Online

Radnički – Jedinstvo ( Paraćin) 3:0 ( 2:0)

Pomoćni teren gradskog stadiona

Strelci: Uroš Momic 38. i 43. i Željko Dimitrov u 7o minutu

Radnički: Stefanović, Davidović, B.Mančić, Nikolić, Ivanov, S. Spasić, Djordjević, Ćirić, Selimović, M.Mančić, Momić

Drugo poluvreme: Peric, Petrovic,Vasic, D.Mancic, Petrov, Stamenkovic, Ristov, Apostolovic, Dimitrov, M.Spasic, Djuric.

Dobar fudbal na otvaranju fudbalske sezone. Pohvale igračima oba tima jer su utakmicu odigrali, za ovaj period kvalitetno i borbeno, u zimskoj atmosferi... Tezak teren, prekriven snegom i ledom, naravno da je uticao je na igru. U takvim uslovima domaci su se bolje snasli, stvarali prilike i tek pred kraj prvog dela golovima Urosa Momica poveli sa 2:0. Momić se vratio u Pirot na najbolji način i pokazao da će zajedno sa Dimitrovom predstavljati niovi udarni tandem ,,belih,,!

Oba trenera kombinovali su timove.

U nastavku je trener Vojkan Aleksic izveo novi sastav koji je nastavio u dobrom ritmu. U 7o. minutu domaći su u dva poteza postigli treći gol. Denis Ristov je ,,dao for,, Željku Dimitrovu koji je na svoj način, pobegavši čuvarima poslao loptu u mrežu.

Prva provera je u potpunosti uspela. Radnički je pokazao da je uspešno prošao prvu fazu, da je dobio prava pojačanja u golmanu Periću, Momiću i petrovu i da će do početka prolećnog dela prvenstva biti u svemu najozbiljniji kandidat za titulu!

Već u utorak ,,beli,, igraju u Mrštanu sa prvoligašem, ekipom Moravca.