Počinje prvi deo zimskog raspusta
Za učenike u centralnoj Srbiji sutra, zvanično, počinje prvi deo zimskog raspusta. U školu se vraćaju posle Božića, u sredu, 8. januara.
U centralnoj Srbiji zimski raspust podeljen je u dva dela. Prvi deo, zajedno s vikendima i novogodišnjim praznicima, traje 11 dana. Prvo polugodište za njih se završava 31. januara, a drugo polugodište počinje 18. februara.
Za djake u Vojvodini već je završeno polugodište. Za njih je zimski raspust počeo 24. decembra i oni se u školske klupe vraćaju 15, januara, kada počinje drugo polugodište.
-
06. jun 2026. 09:44 Priredbom pod nazivom "Škola nekad i sad" obeležen je Dan škole "Mladost". Juče su u holu škole deca i zaposleni izveli interesantan program prožet tradicionalnim pričama, ... -
05. jun 2026. 20:17 Mali maturanti škole "Vuk Karadžić" večeras slave završetak osnovne škole, jednog od najznačajnijih perioda života. Nasmejani i prelepo odeveni okupili su se u dvoriš... -
05. jun 2026. 11:28 U parku Kale danas je organizovano druženje roditelja i dece kroz igru i stvaralaštvo. Aktivnost je realizovana u sklopu obeležavanja Meseca roditeljstva, kao projekta koji Predškolska ... -
05. jun 2026. 11:00 Za učenike osmog razreda prošle nedelje je završena nastava. Ovih dana uručuju se diplome, ali i privode kraju pripreme za polaganje završnog ispita, koji će biti 15, 16. i 17. ...







