Plasman učenika OŠ,,Sveti Sava" na državni nivo takmičenja iz računarske i informatičke pismenosti
Државни ниво Међународног такмичења из рачунарске и информатичке писмености ,,Дабар“ за школску 2016/2017. годину реализоваће се 18. фебруара 2017. године у Првoj нишкoj гимназија “Стеван Сремац” и Гимназијi “Бора Станковић” у Нишу.

На ово такмичење пласирало се 7 ученика из ОШ „Свети Сава“ из Пирота. То су ученици: Костић Јован V-3, Васић Алекса V-3, Ристић Младен VI-4, Николић Андрија VII-1, Младеновић Алекса VII-1, Димитријевић Ана VIII-2 и Лазаревић Милица VIII-2 под менторством наставника: Сузане Манић и Владимира Ристића.
-
25. jun 2026. 13:24 Tehnička škola Pirot privodi kraju Erazmus+ projekat o veštačkoj inteligenciji “AI tools for VET schools”, koji realizuje sa partnerima iz Slovačke i Portugala. Tim povodom ... -
25. jun 2026. 11:54 Našoj Redakciji juče se, preko društvene mreže Instagram, obratio sugrađanin D.T. (identitet poznat redakciji), prenoseći poruku svog sina, strastvenog ribolovca, koji je nedavno ... -
25. jun 2026. 09:45 U dvorištu Odseka Pirot, Akademije tehničko-vaspitačkih strukovnih studija, na letnjoj pozornici premijerno je odigrana predstava za decu iz vrtića. Ovo je još jedna poklon predstava ... -
24. jun 2026. 12:25 Juče je u Pirotu održan važan skup koji je okupio predstavnike Uprave Parka prirode „Stara planina“, organizacija civilnog društva i svih pirotskih osnovnih škola, sa ciljem ...







