Pirotski odbojkaši uz mnogo pehova poraženi kao domaćini!!!

24. oktobar 2016. 08:00 Sport Pirot Plus Online

2. kolo

Hala Kej

Pirot: Pirot - Borac Paraćin 1:3 ( 25:16, 31:33, 19:25, 21:25)

Pirot: Stojanović M, Bogićević S, Kostić A, Kostić M, Đorić A, Mašulović A, Veličkov M, Milanović D, Manić N, Mijalković P, Bjeletić M.

Pirot je pretrpeo i drugi poraz u prvenstvu. Iako nekompletni bez drugog primača Nečevskog prvi set odigrali su veoma sigurno i započeli rezultatski dobro! Međutim peh u drugom setu na rezlutatu 13-9 za Pirot dolazi do povrede prvog tehničara Stanisavljevića i ako je stego zube i u finišu drugog seta ušao, domaći nisu uspeli da dobiju set posle velike borbe. Gosti su bili mirniji u trenucima kada se set odlučivao! Nervozni, posle izgubljenog seta nisu uspeli da se suprodstave gostima koji lako dobijaju naredna dva seta.

U narednom kolu odbojkaši Pirota gostuju u subotu od 12:30 minuta ekipi OK Niš2.