Pirot uz Ognjena

24. avgust 2024. 14:44 Gradska hronika Pirot Plus Online

U cilju prikupljanja pomoći za nastavak lečenja našeg sugrađanina Ognjena Petrovića i danas je organizovano nekoliko akcija.

U centru grada okupile su se Mame Piroćanke i članoci Old tajmer kluba Pirot. Od 10 do 14 časova održan je humanitarni bazar, a građani su mogli da se slikaju pored vozila Old tajmer kluba i daju dobrovoljni prilog za Ognjena.

Prema rečima Dragane Ignjatović iz grupe Mame Piroćanke, okupili su i drugovi iz Ognjenovog odeljenja, razredna i direktorka škole, a svoj doprinos akciji dali su i mnogi privrednici i preduzetnici.

Na Otvorenom bazenu takođe je ovog vikenda organizovana humanitarna akcija za Ogija. 

Svi posetioci umesto ulaznice mogu da pošalju SMS 1702 na broj 3030, kao i da ostave dobrovoljni prilog u kutijama koje su postavljene na ulazu. 

Mi smo na bazenu bili oko 11 časova, ljudi su tek dolazili, mada je i u to vreme bilo dosta posetilaca.