Piroćanci, “Piroćanci” i “Piroćanci”! Ima nas raznih!!! VIDEO
Ne znam da li ste razmišljali o tome, tek u ovom čudnom vremenu, nekako smo i mi ovde, u ovom našem gradu počeli da se delimo. Dok grad zaista raste, dok stižu informacije da imamo sve više milionera, što je dobro ako je sve ,,u legalnim tokovima,,, da uspevaju brojna ,,mala i srednja preduzeća,, dok Tyres gradi ogromnu Valjaru, Tigar se uspravlja, a Prvi maj prolazi kroz neko posebno zranziciono vreme, i dok kao koji retki grad u Srbiji u ovom trenutku imamo kapitalne investicije, dotle na drugoj strani , sve više pokazujemo različita svojstva.
Dakle, na stvar!
U ovom vremenu , nažalost, imamo najmanje TRI GRUPE PIROĆANACA!!! Možda i više, ali da ne ulazim u još sitnije detalje.
Prva Grupa Piroćanaca, to su oni koji od jutra do mraka nastoje da Pirot bude svakim danom sve bolje , zajedno sa onima koji se svemu tome raduju! PRAVI PIROĆANCI!!!
Druga Grupa ,,Piroćanaca,, kojima sve što je dobro ne valja, koji su protiv Zatvorenog bazena, koji kritikuju Drugi ring, takozvani politički ali i oni drugi ,,naučnici,, spremni da stalnio pljuju. Koriste medije koje ,,postrojavaju,, da bi im ,, plakali na ramenu,, ili pod lažnim imenima ,,hrabro,, na fejsbucima, portalima, tviterima, pominju i majku i oca svima koji im se ne dopadaju!
Treća Grupa,, Piroćanaca,, medjutim, po osobinama, ne spada nikako u prve dve. To su oni koji ruše, lome, kidaju, pišu svašta po zidovima, razvaljuju , prete , ruše...
Sve ovo odlučio sam da javno napišem , a spremam se dugo, posle slika koje mi je poslao Neša Djordjević, direktor Sportskog centra. Evo pogledajte. Mesto, igraonica Nivea na Keju kod Školskog dispanzera.
Vandali na delu ,, treća grupa Piroćanaca,,!!!




Neša Djordjević mi je rekao da ove ,,Piroćance,,Policija traži, da ih juri svake noći, da pokušava da im ,,stane na put,, . Problem je u tome što oni ne deluju samo ovde, ima ih na još mesta . I da ironija bude veća, najbolje se snalaze u mraku!
U želji da vam ovo ,,delo,, ovih ,,Piroćanaca,, pokažemo, nije nas mrzelo, naravno, bili smo na licu mesta!
I na kraju, sigurni smo da će ovaj grad još brže ići napred kada se svi budemo dobro razumeli šta nam valja činiti ! kada budu postojali samo PIROĆANCI, naši ljudi, svesni da, ako ne budemo imali isti cilj, da se ovde živi dobro, časno i pošteno, nećemo i pored svega moći napred tako brzo!
Šta mislite!?
-
23. jun 2026. 10:22 Početak leta u znaku je nestabilnog vremena, vrućina, ali i češćih, kratkotrajnih pljuskova sa grmljavinom. Prema najavama meteorologa, ovakvo vreme biće još nekoliko dana.Jutros je ... -
23. jun 2026. 08:23 Dramski klub Odseka Pirot, Akademije tehničko-vaspitačkih strukovnih studija, priprema novu predstavu za decu. Predstava “Magično pozorište - Ulaz nije za svakoga”, po tekstu ... -
22. jun 2026. 15:54 Od održivog turizma i domaće proizvodnje do inovativnih proizvoda i modernizacije tradicionalnih zanata, preduzetnice širom Srbije pokazuju da male poslovne ideje mogu da prerastu u biznise ... -
22. jun 2026. 09:52 Preduzeće AVENIJA MBNS1 iz Vrnjačke Banje, u petak 26.06.2026. godine sprovešće tretman suzbijanja odraslih formi komaraca i larvicidni tretman suzbijanja komaraca na teritoriji grada Pirota....






_0_512x512.jpg)
