Ovako treba, a ovako ne treba! Ili, popodne na Keju! Joga, igraonica, rekreativci, lilihip i miris lipa!!! VIDEO
Dobro se sećam priče o jednom fudbalskom treneru koji je igračima donosio video materijale i pokazivao. OVAKO TREBA , pokazavši snimak nekog od svetski poznatih igrača. A zatim ono drugo, njegovo -OVAKO NE TREBA i snimak sa utakmice i igru njegovog igrača.
Juče mi je to prvo palo na um kada sam krenuo svojom ,,stazom zdravlja,, Kejom naravno. Najpre sam se ,,poslužio,, onim prvim!
Ljudi OVAKO TREBA !! Kej naš pirotski , na Vembli liči!
A ono drugo, OVAKO NE TREBA ,nije mi trebalo mnogo vremena da hodam, da bih to ponovo zabeležio! . Ali kratko. Nisam više imao želudac da to gledam. Utoliko pre što ,,abera,, od onih ,,GORE,, i njega , OVDE, i dalje nema . Dakle, OVAKO NE TREBA!
O tome dovoljno. Čak, mislim da je i previše. Ko hoće , hoće, ko neće, neka mu je!!! Utoliko pre što sam svu leppotu i čari Nišave i Keja , samo nekoliko minuta kasnije i vdeo i doživeo. Kao i mnogi koje sam sretao!!
Na Keju lipe omamljuju, mnogo šetača, pomešalo se, stari, mladji, mame sa dečicom, na klupama već odabrana društva iz komšiluka ,,bistre politiku,,! A tamo dalje, joga, kupanje u Nišavi, Igraonica za decu, tezga gde se prodaju slatkiši,lili hip, trči se na sve strane, šetaju psi…
Samo da se uživa. Ja jesam, hoćete i vi, evo, Piroćanci, uživajte. Neke i nešto ćemo zaboraviti. Vidite da je baš lepo i bez njih i njihovog ,,zabrana za ispuštanje vode,,!!!
Nešto razmišljam, ajde da napravimo, da napravite, fejsbuk stranicu ,,VIDIMO SE NA KEJU,,!
E , tu možemo, možete, toliko toga da postavite! Mi ćemo odmah na Portal!
Ako vam je volja!
Ovo je za danas o lepotama ovog grada i onim drugim stvarima, zaista DOSTA!!
Puno nam srce! Drugo smo odbacili!!Dosta im je!!! Imamo mi naše!!!
-
22. jun 2026. 20:05 Od 18. do 21. juna u selu Bela održana je likovna kolonija "BELA je BELA", koja je okupila desetak likovnih umetnika, članova Udruženja likovnih umetnika Pirgos Art i učesnika iz drugih mesta.&... -
22. jun 2026. 09:20 Policijska uprava u Pirotu obaveštava građane da se u proteklih 7 dana (15.06 – 21.06.2026. godine) na teritoriji Policijske uprave u Pirotu, dogodilo 10 saobraćajnih nezgoda, od toga 3 ... -
16. jun 2026. 13:52 Gradonačelnik Vladan Vasić danas je obišao radove na dogradnji Regionalne sanitarne deponije Pirot.Kako je Vasić ovom prilikom rekao, trenutno telo deponije u funkciji je od januara 2013. ... -
15. jun 2026. 12:08 U selu Vranište ovog vikenda okupio se veliki broj ljudi. Povod je za njih veoma značajan, uređeno je dvorište crkve, izgrađen letnjikovac, postavljena česma i dovedena voda do crkve....







