Otvoreno palijativno odeljenje u Pirotu VIDEO
Ministarka zdravlja u Vladi Republike Srbije, dr Slavica Djukić Dejanović, danas je ozvaničila početak rada palijativnog odeljenja Opšte bolnice u Pirotu. Tom prilikom, ministarka Djukić Dejanović, je istakla da je ovo samo segment palijativne nege jedne sredine sa ciljem da se umanji bol i poveća dostojanstvo pacijenata koji boluju od neizlečivih bolesti.
Pre obilaska Opšte bolnice i otvaranja palijativnog odeljenja ministarka se sastala sa načelnikom Pirotskog okruga i predsednicima sve četiri Opštine.
Posle sastanka u Okrugu, za koji pojedini mediji nisu obavešteni, ministarka zdravlja, Slavica Djukić Dejanović, sastala se sa predsednikom Opštine, Vladanom Vasićem. Sastanku su prisustvovali i predsednici ostalih Opština u Okrugu.
Posle sastanka sa načelnikom Okruga i predsednicima Opština, ministarka Djukić Dejanović, je otvorila palijativno odeljenje u Optoj bolnici Pirot.
-
08. jun 2026. 14:30 Učenik IV razreda Ekonomske škole Pirot, Uroš Ćirić ostvario je još jedan u nizu impresivnih rezultata iz matematike na Republičkim takmičenjima.Na finalnom takmičenju, Srpska ... -
08. jun 2026. 12:39 Dana, 06.06.2026. godine u vrticu ,,Lane" realizovan je program obuke stručnog usavršavanja pod nazivom ,,Podsticanje dečjeg razvoja primenom i oblikovanjem prirodnih materijala".Realizatori ... -
08. jun 2026. 10:13 Učenici muzičke škole spremni su da pevaju i sviraju na tradicionalnom Godišnjem koncertu koji će biti održan u utorak 9.juna u sali Doma kulture u Pirotu sa početkom u 19 sati. Ulaz je ... -
08. jun 2026. 09:50 Policijska uprava u Pirotu obaveštava građane da se u proteklih 7 dana (01.06.2026. - 07.06.2026. godine) na teritoriji Policijske uprave u Pirotu, dogodilo 17 saobraćajnih nezgoda, od toga 3 ...







