Održano Školsko prvenstvo opštine Pirot u šahu za 2020. godinu

09. mart 2020. 08:42 Sport Pirot Plus Online

U četvrtak, 06. marta u prostorijama OŠ „8. septembar” u organizaciji Šahovskog saveza Pirotskog okruga i OŠ „8. septembar” održano je Opštinsko školsko prvenstvo za 2020. godinu.

Na takmičenju je učestvovalo 89 takmičara, što prvenstvo čini izuzetno masovnim, a uspeh prvoplasiranih većim.

Igralo se po grupama i razredima, po Švajcarskom sistemu u pet kola, a po troje prvoplasiranih iz svakog razreda stekli su pravo učešća na Okružnom školskom prvenstvu.

Prvi razred, dečaci:

  1. Mitić Marko, OŠ „Vuk Karadžić”

  2. Momčilov Jovan, OŠ „8. septembar”

  3. Djordjević Petar, OŠ „8. septembar”

Drugi razred, dečaci:

  1. Tošić Sava, OŠ „Vuk Karadzić”

  2. Ignjatović Mihajlo, OŠ„Vuk Karadzić”

  3. Ćirić Bogdan, OŠ „Dušan Radović"

Treći razred, dečaci:

  1. Stanković Marko, OŠ„8.septembar”

  2. Kostić Leo, OŠ „8.septembar”

  3. Tomić Dimitrije, OŠ „Sveti Sava”

Četvrti razred, dečaci:

  1. Petrov Matija, OŠ „Vuk Karadzić”

  2. Vasić Mateja, OŠ „8. septembar"

  3. Vesić Aleksa, OŠ „Dušan Radović”

Peti razred:

  1. Kostić Neo, OŠ „8.septembar”

  2. Ristić Aleksa, OŠ „8.septembar”

  3. Pejčev Dušan, OŠ „8.septemar"

Šesti razred:

  1. Kostić Deni, OŠ „8.septembar”

  2. Dinić Mihajlo, OŠ „8.septembar”

  3. Pejčić Luka, OŠ „Sveti Sava”

Sedmi razred:

  1. Djurdjić Andrija, OŠ „8.septembar”

  2. Jovanović Andrija, OŠ „8.septembar”

  3. Pešić Marko, OŠ „8.septembar”

Osmi razred:

  1. Lilić Nikola, OŠ „8.septembar”

  2. Kostić Dušan, OŠ „Vuk Karadzić”

  3. Golubović Luka, OŠ „8.septembar”

Prvi razred, devojčice:

1.Tošić Una, OŠ „8. septembar”

Drugi razred, devojčice:

  1. Panić Iva, OŠ „8. septembar”

  2. Andjelković Natalija, OŠ „Sveti Sava”

  3. Cvetanović Nikolina, OŠ „Dušan Radović"

Treći razred, devojčice:

1.Gergana Delčeva, OŠ „8. septembar”

Četvrti razred, devojčice:

  1. Kostić Tara, OŠ „Dušan Radović"

  2. Jovanović Tara, OŠ „Sveti Sava”

  3. Stavrić Nikolina, OŠ „Dušan Radović"

Peti razred:

  1. Stanković Anastasija, OŠ „8. septembar”

  2. Vidanović Petra, OŠ „8. septembar”

Šesti razred:

1.Mančić Milica, OŠ „8. septembar”

Sedmi razred:

1.Panić Anđela, OŠ „8. septembar”

*Tekst i foto ŠK Čast i slava