OŠ "8.septembar" proslavila 61.rodjendan
Osnovna škola 8.septembar sinoć je, svečanom akademijom, proslavila Dan škole i 61.godinu postojanja i rada.
U nedelji obeležavanja još jedne godišnjice, bilo je organizovano mnogo aktivnosti od kojih su najznačajnije bile dodele nagrada učenicima za likovne i literatne radove kao i kvizovi znanja i turniri.
Na svečanoj akademiji koja je održana u dvorani Doma kulture, prisustvovali su učenici škole, osoblje škole i mnogobrojni gosti.

Prisutnima se obratila i Olgica Najdanović, direktorka škole, koja je u svom govoru potsetila na sve uspeha koje su postigli učenici u prethodnoj godini, a pomenula je i različite uspešne projekte i saradnje koje je ova škola realizovala.
Svi prisutni, u nastavku programa, uživali su u predstavi koju su izveli učenici škole, a koja nosi naziv "Trnova limenka" - moderna bajkai koja nije ostavila nikoga ravnodušnim.

-
16. jul 2026. 12:54 Draga Redakcijo. Ne javljam se prvi put. Pisao sam i slikao kakav je put za Topli Do! Svi se hvalimo da je to turistički dragulj. Selo, ambijent ili priroda, oko nas. Vidim da ljudi dolaze. &... -
16. jul 2026. 11:40 Kako je objavilo Udruženje "Da se zna!" jedan od organizatora ovogodišnjeg Beograd Prajda, u sklopu svoje akcije Prajd karavan organizovaće i ove godine Prajd proteste širom zemlje i to ... -
15. jul 2026. 13:42 Danas je u prostorijama Doma zdravlja Pirot, u Službi za zdravstvenu zaštitu žena upriličena primopredaja najsavremenijeg ultrazvučnjog aparata sa specijalizovanom sondom za rano otkirvanje ... -
15. jul 2026. 11:51 Izvršni odbor NUNS-a usvojio je Politiku korišćenja veštačke inteligencije u NUNS-u, kojom su definisana pravila za odgovornu, etičku i transparentnu primenu ovih tehnologija u ...







